Проблем с изключването

11 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте колеги,

от една седмица съм с този прекрасен Windows но имам следния проблем (може да звучи тъпо извинявам се закоето ) немога да си изключа компа винаги като му дам изключване изгася се монитора но компютъра продължава да свети . Първо помислих че е от кутията но после разбрах че не е от нея в диспечера на задачи ми дава от когато го имам до ден дневен че не съм го изключвал та въпроса ми е как да го изключа освен от копчето до захранването :) 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Тук положението как е

koorSVk.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Вече ме изпревариха, но...
Може опциите ти да са сменени. Виж ги.
Съответно щракаш десния бутон на старт менюто и даваш свойства,  след което гледаш и опциите за захранването в контролния панел.
Приложил съм снимка.

опции.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ммм ще пробвам да го оправя сега ако не ми е като при вас ще погледна мерси предварително :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

аз имах същия проблем при windows 8.1,натискам Изключване,екрана става черен,мишката и клавиатурата спират да светят,но компа не се гаси,трябваше ръчно от копчето на захранването да го гася,оправи се на следващото включване от самосебе си,може би нещо с драйвера за дъното.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте колеги не ми се получи това с настройките моите бяха същите ще го мъча още някой ден :) като го помъча и оправя ще пиша  

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Промени ги различно от снимката, запази настроиките,рестартирай,после ги върни както са на снимката,запази и пак рестартирай.Просто може нещо да се е бъгнало

Редактирано от Александър Янков
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не се получава нещо колега утре като се върна от работа ще погледна по обстойно :) 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

uzn1 ако щеш вярвай преди време имах подобен проблем с компютъра. И аз така като теб не намирах решение и накрая някой ми предложи много странен метод който свърши работа. Влез в system configuration - services - (там не помня за съжаление и карам по спомени) зададох hide all microfosft services , тези които останаха след това ги маркирах и им дадох disable.   Така си оправих проблема.

Не разбрах кой от всиочките процеси ми спираше изключването на компютъра , но ме мързеше да ги тествам един по един и така си и остана. Оправих проблема и карах така до следващата преинсталация на Уиндоуса.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте колеги, така ходих на сервиз да видим проблема проблема не се изясни затова се преинсталира Windows и сега всичко е супер предполагам нещо се е омазало така че тази тема може да бъде изтрита :)

Мерси много за помоща :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

При мен при изключване на компа , се рестартира . С бутона рестартиране пак се рестартира . Всички настройки гледах зададено е правилно .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване