Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Оранжев екран с бели лени при преинсталация.

12 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте, реших да си преинсталирам Уиндоуса и си качих 10-та на флашка. След "press any key to boot from USB" се появява оранжев екран с бели вертикални линии и не мога да продължа инсталацията. Пробвах с 3 различни флашки и 2 програми за направа на USB boot device, но няма резулат и не успях да намеря нещо, което би ми помогнало в нета. Ако е от значение дънната ми платка е Asrock B75 Pro3-M с Уиндоус 10 съм след ъпгрейд от 8-ца.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пробва ли с друг Уин 10 ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не съм. Версията с която пробвам е тази: Windows 10 Pro build 14379 EN-US x64 (Последната в Замунда). Ще пробвам по-късно с друга. Би ли ми препоръчал някоя?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Вертикалните линии по принцип говорят за проблем с лентовия кабел, но ти не си с лаптоп, ако не греша. Махни батерията на биоса за половин минута.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Според мен си свали хубаво исо с приложението от Майкрософт за да е сигурно и тогава го мисли . Не че не стават и там гафове ама процента е минимален .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Щом държиш да е Англйска версия ето този съм го слагал..http://www.zamunda.net/banan?id=481918&t=soft&comments=1#startcomments      а и от долу хората са доволни.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Моля да слагате външни линкове към торенти в скрит текст, че Google после ни се кара :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

прегрява 4ипа на видеото и процесора 4есто срещан проблем

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

При прегряване , би трябвало да се рестартира РС-то . За мен проблема е в инсталационният файл .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

thebullet Точно тази версия съм си дръпнал и аз. 

Dublin прав си. Сега си дръпнах някакъв USB tool от сайта на Microsoft и си ми направи само - флашка с Уиндоус. Вече преинсталирам. :) Всъщност каква е разликата дали ще си дръпна някой релийз от Замунда или от сайтът на Microsoft?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Някой път голяма . Както вече си разбрал де . Там не знаеш кой какво е пипал .

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Оправено.

Заключвам.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.