Microsoft Windows 10 - Обща тема за вашите проблеми и въпроси

32 мнения в тази тема

Отговорено

здравейте имам следният проблем  .Вчера си инсталирах компютъра с W10  всичко мина добре инсталирах драйвърите  и след рестарт компютъра почна да си ъпдейтва ОС-ма след като приключи с обновлението се рестартира и изписва че има грешка с температурите влезнах в биоса и там видях че температурата на дъното е 29 градуса а на процесора 89 градуса .Процесора е I3 6098P и е с боксовия охладител .Кутията е с още 3 вентилатора два отгоре и единият е отпред на кутията .
Нормална ли е тази температура за този процесор или не ??

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

здравейте имам следният проблем  .Вчера си инсталирах компютъра с W10  всичко мина добре инсталирах драйвърите  и след рестарт компютъра почна да си ъпдейтва ОС-ма след като приключи с обновлението се рестартира и изписва че има грешка с температурите влезнах в биоса и там видях че температурата на дъното е 29 градуса а на процесора 89 градуса .Процесора е I3 6098P и е с боксовия охладител .Кутията е с още 3 вентилатора два отгоре и единият е отпред на кутията .
Нормална ли е тази температура за този процесор или не ??

Първото нещо което можеш да направиш е да почистиш машината нова термо паста за процесора със сигурност ти трябва ,това не е нормална температура за процесор . В биоса предполагам имаш настройка така наречената DEATH TEMP тя е включена по подразбиране за да не ти изгори я процесор я дъно . За това и компа ти дават тази грешка .Надявам се да съм бил полезен. Проблема не е в десятката .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

компютъра е чисто нов снощи за пръв път му се качва ОС-ма това което ми направи впечатление е ,че нямаше термо паста в кутията на процесора ,а на самия охладител беше намацан леко с паста което ми се видя достатъчно

може ли все пак при ъпдейтването да е бил дръпнат някой ъпдейт който да заблуждава датчика за температурата

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

компютъра е чисто нов снощи за пръв път му се качва ОС-ма това което ми направи впечатление е ,че нямаше термо паста в кутията на процесора ,а на самия охладител беше намацан леко с паста което ми се видя достатъчно

може ли все пак при ъпдейтването да е бил дръпнат някой ъпдейт който да заблуждава датчика за температурата

Даааам така вече ги правят стоковите ,друг вариянт отваряй и виж добре ли е прилепнал охладителя ако не е там е проблема ,аз винаги си купувам паста и охладителите с това което ги продават никога не ми е харесвало ,изчиствам цялата тяхна паста и си слагам аз.Но щом казваш че е ново единственото което се сещам е да не е прилепнал охладителя .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пробвай с няколко различни програми да засечеш температурите (Aida64, SpeedFAN, GPUTemp, HWiNFO32/64 и други подобни ) а може и да провериш температурата като докоснеш на място с ръка. Все пак 80° би трябвало да се усети.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@Ground Zero SPL

Обърни внимание , че няма кирилица , защото някои държат на това . Не знам твоите предпочитания . Затова го споменавам . А звука не може ли да усилва и намалява от "+" и "–" ?

Редактирано от Yanush
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@Ground Zero SPL

Обърни внимание , че няма кирилица , защото някои държат на това . Не знам твоите предпочитания . Затова го споменавам . А звука не може ли да усилва и намалява от "+" и "–" ?

За мен това не е проблем, защото карам на фонетика. Ако трябва да пише с българските букви - 5 часа се пиша една дума :D Но благодаря все пак за подсещането, защото не забелязах. Ако ползвах Кирилицата - щях да се прецакам. Вниманието ми е на светлината и мултимедията. 

С + и - при мен не става. Може би ако се настрои от AIMP, ама тогава ще намаля звука само от него за него, а не като цяло от аудио драйвера.

Редактирано от Ground Zero SPL
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване