Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Проблем с windows 10

12 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте, имам сериозен въпрос за windows 10. Моят стационарен компютър е с нови части, всичко е сменено. Драиварите са за windows 8 или 8.1. С windows 7 и с windows 8.1 съм работил много добре, но наскоро инсталирах windows 10. Пробжлемът е, че вечерта изключвам изцяло комютъра от старт меню, но когато на сутринтасе опитам да влючва от копчето, операционната система зарежда до самия сигнал (това не го разбрах, бел. ред.) на компютъра. Чува се единичен звук и след това се изключва напълно. Не заспива, а се изключва изцяло. Две или три секунди по-късно, отново натискам бутона за включване и зарежда напълно. Това е само при windows 10, на windows 7 и windows 8 windows 8.1 няма такива проблеми.

Моля за помощ!

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За препинателни знаци чувал ли си? На мен ми се зави свят до втория ред,не знам дали някой ще го прочете това до края :(

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ми така обяснено не знам някой може ли да те даде съвет

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ми махай го този боклук! Слагай 7 или 8,1!

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Абе не,че нещо ама как не разбрахте,че тази ОС е един голям ШИТ?Вярно по-пъргава е от 7,но само в някой отношения.И е много грозна.Честно.Наистина е много грозна.И как може след инсталация за 1 път пускане да ми сваля ъпдейти да ми инсталира и да немога 1 драйвър да си сваля като хората,защото скороста на интернета е паднала,понеже някой идиот от микромеките е решил,че няма да има опция да се забранят ъпдейтите,или поне да не са автоматични.Бахти провала.Пълни дебили...Слагай си 7 и си свиркай.Щото само така ще накараме микромеките да оправят малко умрялата 10-ка.Докато им ползвате бозите нема да се оправи положението.Дам,така трябва да е,както се получи с виста - никой не я ползваше и се роди 7(Перфектната ОС).Бати нещастниците,още ме е яд,че си изгубих времето във инсталиране на ъпдейти вместо да си пия кафе някъде.Пълни измекяри !

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Изключване на Hibernate режима в Windows

1. Oтвopeтe ĸoнзoлa (Command Prompt) c aдминиcтpaтopcĸи пpaвa (нaпишeтe Cmd в Start Search и нaтиcнeтe Ctrl + Shift + Enter) или щpaĸнeтe c дecния бyтoн нa мишĸaтa въpxy Cmd и избepeтe "Run as Administrator".

2. Изпълнeтe cлeднaтa ĸoмaндa:

powercfg /hibernate off

http://vguides.net/view/64

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Във форума има един компетентен участник, чието мото е ...... ,"който не е прочел и ред по темата....". Не цитирам, импровизирам, но това е същността.

Не чакайте някой да ви реши проблемите. Или, както е от Богомил Райнов - тук, трябва да действаме ( умираме) само в краен случай.

А, по отношение на "тази ОС е един голям ШИТ" - мнение, което, едва ли може да бъде доказано, в рамките на злободневното.

Windows 10 ще се наложи. Дайте да се съсредоточим, как да правим нещата чрез него и да избягваме негативните страни.
Бял кахър е името на форума...

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравей те аз имам проблем с windows 10 инсталирах го всичко драивари инсталирах но вечерта изключвам и сутрента пускам от копчето на котията и тръгва да зарежда и само се чува звука и изключва на цяло и на втория път пускам и тръгва вече на цяло зарежда незаспива а изключва на цяло и дакажа частите са нови даже  частите са DDR 3 за windows 8 windows 8.1 но и winodows 7 тръгват и на windows 8 тръгват няма никак ви ядове при тези windowsi 7 8 8.1 само на windows 10 ми прави този проблем занимавам се до вечерта и го изключвам на цяло вечерта сутринта го пускам от копчето на котията и зарежда до звукът на компа и нацяло спира после пак пускам и тръгва да зарежда и навтория път се зарежда на цяло но само при windows 10  го прави при другите няма ядове моля ви помогнете ми.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Митко Динов,

Какви компютри, какъв Windows....
 Когато се  ограмотиш, тогава се занимавай с това.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Абе Митко, ти толкова неграмотен пост си написал че нищо не ти се разбира. За припинателни знаци чувал ли си? Да не говорим за правописните грешки, даже се чудя коя е тази учителка дето ти преподава по граматика.

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Митко Динов,

Какви компютри, какъв Windows....
 Когато се  ограмотиш, тогава се занимавай с това.

мои човек може да имам грешки бая но мисе от дава да преинсталирам и сам правил преинсталации много и са доволни 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.