Всичко актуално и ново за форума

65 мнения в тази тема

Отговорено

Ами пуснах го пробно, доколкото виждам в момента, ако някой  използва бутона "Не харесвам", това автоматично занулява един глас от харесванията. Ако това ви устройва... :)

Покажи къде е този бутон, че не се вижда при мен. Мерси

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

O9tbfbF.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Благодаря, но при мен го няма - аз трих кеш, разлогвах се, пробвах с друг браузер, но се вижда само така

hQd7Kpx.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Явно и софтуера на форума има лично отношение към теб :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Явно и софтуера на форума има лично отношение към теб :)

Показва че съм прав :) Явно имате лично негативно отношение към човек, който не споделя вашето мнение по даден въпрос. Казвал съм го много пъти - по компютърните неща нямат равни в този форум, но по темата за ковид показвате абсолютна невежество и арогантност, без дори за секунда да допуснете че не сте прави. Явно не можете да общувате с хора по други въпроси, с които имат различно мнение по един въпрос. Пък и аз предложих да има емотиконка да Ха-Ха, а вие сложихте за минус :D Слагайте ми минуси няма проблеми, все ми е тая, и да можех нямаше да ви ги връщам. Не съм злопаметен човек. 

Редактирано от korab
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Едно е да изказваш различно мнение, друго е да го натрапваш. А ти в повечето случаи правиш точно това. Разсъждаш като политик. Разликата е, че нямаш власт. 

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Показва че съм прав :) Явно имате лично негативно отношение към човек, който не споделя вашето мнение по даден въпрос. Казвал съм го много пъти - по компютърните неща нямат равни в този форум, но по темата за ковид показвате абсолютна невежество и арогантност, без дори за секунда да допуснете че не сте прави. Явно не можете да общувате с хора по други въпроси, с които имат различно мнение по един въпрос. Пък и аз предложих да има емотиконка да Ха-Ха, а вие сложихте за минус :D Слагайте ми минуси няма проблеми, все ми е тая, и да можех нямаше да ви ги връщам. Не съм злопаметен човек. 

Оспами и тази тема с фанатизъм и простодумство. Възможно е да не се появява защото имаш наказания за лошо отношение или нещо подобно.

Освен админа да е сложил вакс филтър и да ограничава първата на ваксинираните. 

Точно както ти и други зомбита искате да се ограничат правата на неваксинираните 

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Оспами и тази тема с фанатизъм и простодумство. Възможно е да не се появява защото имаш наказания за лошо отношение или нещо подобно.

Освен админа да е сложил вакс филтър и да ограничава първата на ваксинираните. 

Точно както ти и други зомбита искате да се ограничат правата на неваксинираните 

Не е така, просто питах какво става. Не си прав.

И наказанието ми изтече отдавна, така че в момента нямам наказание. Значи в такъв случай администратора ме е излъгал че всичко е ок и трябва да го виждам. Моля да се оправи профила ми, защото в момента нямам наказание. 

И оттогава нямам лошо отношение, само казвам истината.

И пак повтарям - добър човек си, но не си прав в момента. Не е ок да имате специално отношение към някой защото има различно мнение. Целия форум ме напада и цъка минуси. Това е абсолютна липса на толерантност. Не сте прави, а сте се самозабравили. Не искам да ви обиждам, за това и повече спрях да пиша в темата за ковид, ще си продължа в другите теми технологичните. 

Редактирано от korab
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Добре де, щом може, сигурен съм, че ще погледне. 

Всички ще сме благодарни ако в темите се пише по темата 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Оправено е, ставаше въпрос за настройка за даване на негативна репутация за групата потребители, в която е korab. Не е било наказание и не е било нарочно. 

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

То и при мен не се активирало, но мен това не ме вълнува. Обичам да отговарям с думи, а не да си цъкам минусите. По-скоро бих я ползвал за отмъщение :D Шефе, ловиш дявола за опашката с тая опция, ке има караници по-натам :D Спомням си тийнейджърските години в калдата как имаше едни 12годишни и си цъкаха минусите на килограм и последваха яко спорове и банани :D 

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Оправено, освен това броят негативни вотове е ограничен на ден и при злоупотреба с тази опция потребителят ще бъде наказан или ще му бъде отнета възможността да дава негативен вот :)

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Малък трик, тъй като наистина в нашата версия на форума не работи коректно "споменаването" с @. Просто копирате в публикацията от профила вляво горе името на потребителя, който искате да споменете и после в публикацията давате Paste. Той ще получи и известие, че е споменат в публикация :)

п.п. Малък бъг - след това всичко написано е форматирано като името на споменатия. Така че имате още една стъпка. маркирате вашето мнение и натискате иконката с гумичката в редактора - премахване на форматирането.

Редактирано от Иванов
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

То, че съм дърт вече - ясно! Ама така и не разбирам защо, аджеба, трябва да слагам тая маймуна пред името на този, когото споменавам или към когото се обръщам. Ясно е, че в повечето случаи това е кодово име (nickname), ама има и нормални имена. Но дори и ник-ове пак не виждам логиката...:bn:

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване