Компютърни въпроси, неизискващи нова тема

2621 мнения в тази тема

Отговорено (Редактирано)

Мога да ти предложа да инсталираш ESET Endpoint Security
и да изключиш от мрежовата защита ARP протокола,както е показано,

PlCWWi0.png

а от разширените настройки на BitComet кликаш върху  “network.max_connections”
и променяш стойността от 0 на 100 и кликаш върху -приложи.

cP4mjRb.png

Инсталирай VPN pro-Windscribe и ще ти пратя на лично потребителско име и парола  за 
неограничен трафик.

yzqZdFQ.png

Редактирано от tyutyunchev
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пробвай с този клиент https://www.biglybt.com/... Това си е Vuze клиента, но с поддръжка, преди години имах проблеми точно с юторента и биткомета и с него се родих!!!! 

Редактирано от gdavidoff
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

@tyutyunchev  Може ли да те помоля, ако е възможно и на мен да пратиш потребителско име и парола за  VPN pro-Windscribe, живея в Германия и за някои сайтове, досещаш се за кои, ми трябва VPN връзка?

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Може ли да те помоля, ако е възможно  да пратиш потребителско име и парола за  VPN pro-Windscribe, живея в Германия и за някои сайтове, досещаш се за кои, ми трябва VPN връзка?

Провери си пощата.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ето ви платен акаунт за Nord VPN до август месец 2021 година

User name: alexschelowski@yahoo.com 

Passowrd: Coldnin122*

32599610_m.png

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пламен Тодоринов Не зная дали ще съм полезен ,но защо не пробваш  със стара версия на Utorrent .Аз също съм на Виваком ,детето понеже е геймър модема е в стята му и настолният ,който ползва е свързан директно с кабел.Аз на лаптопа в другата стая ползвам Wi-fi връзка ,но съм сложил допълнителен рутер за усилване на сигнал и нямам никакъв проблем с теглене на каквото и да било ,но ползвам стара версия на Utorrent.2.0.4 .

Редактирано от DISHKATA
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Дойдоха техниците и замениха рутера. В момента свалям съдържание от около 20 минути без да ограничавам скоростта от страна на торент клиента и проблем няма. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Хора и аз имам проблем с рутера, Живея в Германия , интернет доставчика ми е Водафоне, гледам българска ИПТВ  с mag 256 tv box напълно законно т.е. плащам си всеки месец като абонат и гледам. До преди две седмици всичко си работеше както трябва, но тогава реших да мина на по-висока тарифа 1000 мегабита, от Водафоне казаха, че настоящия ми рутер Frtitzbox 6490 не поддържа тази скорост и ще ми пратят друг рутер, който я поддържа, дойде рутера Fritzbox 6591.  Замених го, но имам проблем, сега функцията таймшифт не ми работи, изписва  "този файл не може да бъде намерен" , като с предишния рутер си работеше. Интересното е, че го прави само когато бокса е свързан с кабел към рутера, ако го свържа през WI-FI  таимшифт си работи. Прегледах всички настройки на рутера, но не откривам причината. Някой по запознат с рутерите има ли идея къде може да е проблема или поне  да ме насочи  кои настройки да погледна? Ако някой прояви желание, мога да дам дистанционен достъп до компютъра ми , за да влезе лично той в настройките на рутера и да види как са нещата.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Свържи стария рутер, отвори му настройките и си запиши какви са (всичките), след това сложи новия и направи неговите настройки по същия начин.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте. Изгоря ми захранването на настолния компютър, като пукна леко и запуши, падна и бушона. Без да мога да проверя в момента, дали е възможно и друг компонент да е изгорял, примерно дъното, или без да сложа ново захранване няма как да го проверя. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За проверка, не виждам как, освен ако няма изгорели елементи. Аз някога от скапано захранване брах ядове с хард диска. Като сложиш другото ще си покаже

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Зарежете ги тия Bitcomet, Bittorrent и Utorrent. Пробвай qBittorrent и сподели мнение. Преди години ги махнах тези торент клиенти, защото просто компютъра спираше да работи.

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Някой може ли да каже как да оправя това:

6036e063de466___(1).thumb.png.d2ba656eca 

Уиндоуса се свързва към телевизора, както и телевизора вижда споделените папки на уиндоуса. Но Хром не иска да се свърже към телевизора - вижда го, но полето от снимката не е активно. Дайте идеи къде да пипна. Четох и правих доста неща, но нищо не помогна. Искам да подкарам ЮТуб от компютъра към телевизора. Miracast: Available, with HDCP - активно е. Win 10 Pro 20H2 версия 2009.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

В падащото меню Източници ?

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Това е в източници:

6037658717ff5___(2).thumb.png.72c061a301

Само "Предаване на файл" е активно, като на компютъра имам два филма, но не ги вижда. Снимки също не вижда. А точно преди да кача тази снимка тук, същата я изпратих от компютъра на телевизора през уина.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

здравейте,всеки път като като преинсталирам windows 7 имам проблем с домашния принтер HP laserjet m1120n mfp.
проблема е ,че освем подръжка за xp няма за по новите версии на windows..След инсталацията на 7-цата от сайта на hp свалям някъв драйвър който уж е съвместим с 7-8 и 10 но след като го стартирам почва привидноио да го инсталира драйвъра но процеса увисва и в времето и не продължава.В контрол панела в раздела за принерите  се показва че е намерен и уж инсталиран моя принтер ама е със удивителна.показвам и снимка.
ЩЕ се радвам ако някой ми помогне с подкарването на този принтер ,че е важен.и всеки път едни и същи проблеми ми прави.

Untitled.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Какво пише в статуса на принтера? Настроен ли е коректно портът?
Фърмуерът обновен ли е?
20120305:
https://ftp.hp.com/pub/softlib/software12/COL21711/Im-56870-5/M1120n_FW_Upgrade_1203_20120305_signed.exe
Драйвър:
https://ftp.hp.com/pub/softlib/software12/COL21537/Im-58730-4/ljM1120-hb-pnp-win64-en.exe

Редактирано от ExaFlop
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте проблема го реших .С помоща на приятел ,a  проблема беше следния.При качен драйвър принтера се е закачил на грешен порт принтера се закачва на LPT 1 порт.
 смених го на Usb print support и тръгна принтера.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Настроен ли е коректно портът?

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

вече да отдавна ...Мултифункционалното у-во принти,сканира и печати без грешка (за сега поне ;) )

благодаря за отделеното време

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

смених го на Usb print support и

Няма такъв порт!!!
Има USB001
Ненапразно това беше първият ми въпрос.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване