Бисери от Windows 7 Bulgaria

131 мнения в тази тема

Отговорено

Че какъв ти е интернета, едва ли надвишава скоростта способна да поеме една лан карта, то интернета няма как да ти стане по бърз, върви си с определена скорост и толкова, поне за клок на интернет не съм чувал още. :haha:

:rofl: Не че за 1 път се споменава, ама все си е смешно.. :rofl:

Едит: тусачката... :rofl:

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Питане: Защо хора, с ОС Виндос 7 използват Модзила Фарефокс и все ебета?

Знаете ли някой с Линукс да ползва ИЕ?

8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

еми начи утре отивам в мола и там сглобяват компютри и ше питам за процесор карта дъно ... МЕРСИ ЗА САВЕТА ДАНИЕЛ ЩТЯХ СА ПРОБУТАМ

:ah: Срамувам се заради него...

8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

процесор товари на HDD клипови

благодаря получеси но ефекта си и същия,явно аерото си е такова на windows 8-а на windows 7 пиши разришети прозрачност.

:kick:

7

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте изкам да питам защо на windows 8-pro aero-to не е прозрачно като на windows 7 със toshiba L 750 съм.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Двама маже се срештали единият попитал:Как си.а другият отговорил:Еми как да сам доло горе:И другият казал:Ти пак си добре а аз от горе ме бива но от доло не :thumbup:

:kick: :plias:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Обявата е продадена. Темата е за изтриване.

Нали става въпрос за видео карта,не е ли по-правилно да се каже: "Картата е продадена."

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

От статусите от днес, нека да бъде запазено тук, за бъдещите поколения, че ако се загубии.... :plias:

sisozhekov,

Чудя се какво да взема на приятелката ми,защото след дни правим половин година..

techpost,

Няма половин годишнини, само цели. То тва остава и ще ни разорят. Ако пък толкова искаш да и направиш подарък - ти бъди подаръка - вържи си една панделка на _|_ и си готов :D

plmen88,

Защо се чудиш какво да купиш на приятелката си, като има iPhone 5. Звънни с него в магазина и и поръчай тенджера. by Beatfan

Milen_Petrov,

Опаковай една кутия, после направи дупка в нея и си го вкарай вътре biggrin.gif Физиономията която ще направи когато отвори кутията е безценна biggrin.gif

sisozhekov

реших ag.gif

R2-D2

И кво реши? Няма да зимаш нищо, ще приемеш предложението на techpost, или това на plmen? Или това на Milen? Кажи де, в нетърпение сме ag.gif

sisozhekov

не haha.gif букет и вечеря

R2-D2

Еее, как може нещо толкова класическо. Нетрадиционността и метростта (модерността) на techpost и Milen_Petrov много радваха, въпреки, че за някои метростта е депресираща... Айде , на plmen как да е, може би просто ти нямаш iPhone 5 (никога не е късно да си купиш ag.gif ) ама за другите две можеш да помислиш след вечерята

Още не мога да повярвам що за глупости написахме всички дето писахме в тоя статус, но това трябва да бъде запомнено вечно. Techpostи Milen_Petrov избиха рибата, тотално и ако това се загуби направо си мятам нексуса у некоя канавка :rofl:

8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте,преди 2 дена си пуснах биткомета да довнлоадва и му зададох след кат свирши свалянето да заспи компа,сутринта ставам и понеже с бутане на миската компа са събужда оба4е чувам че всичко бримчи но на дисплея няма нисто изчаках известно време но не тригна,изключих го и го пуснах пак и ми са появи черния екран дето ма пита,виндовс репеар тоол и под нея старт виндовс нормали,и аз му дадох репеар тоола оправи са включи са и цял ден беше добре,обаче вечерно време си пуснах един филм и си го оставих включен и понеже компа е заспал аутоматично сутринта пак ми направи същия номер обаче тоя път на черния екран ми изписваше направо нещо като направо да мини на виндовс боот и осте един надпис и не стана работата не можах да я включа оставих го така помислих че е от виндовса след работа штях да го преинсталирам,и така пробирам са от работа мичех са да пусна компа обаче не тригна от първите опити изобщо не стартираше компа после след няколко опита нещо тръгват вентилаторите за 2 3 секунди и спира веднага след още няколко опита тръгна компа и пак ми изписа виндовс репеар тоол и старт виндовс нормали,и аз пирво направих репеар тоола после пак ми изписа същия репеар тоол и старт виндовс нормали и натиснах старт виндовс нормали и тръгна сега всичко е наред нямам никакви проблеми изключих и включих компа 4-5 пъти и няма никакъв проблем всичко си върви.Първо са съмнявах от виндовса но сега не мисля че е от виндовса а от хардуера по точно мисля че е от захранването или дъната платка или,но пак не съм сигурен ако може да ми помогнете ше съм ви много благодарен.
7

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Йордан

Смятам да убия робота по бавен и мъителен начин. Счупи екрана на про-то, дори още преди да стане негов. Смрът за роботчето. Давам го на Вейдър01 окт 22:39

Скрий коментарите

photo-thumb-675884.jpg

02 окт ИзтрийЧопаков

Товари го за вторични!!!

Все ще земеш енкой лев за нов екран... :D

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване