Бисери от Windows 7 Bulgaria

131 мнения в тази тема

Отговорено

Браво! По същия начин можеше да съобщиш, че имаш проблем с простатата!

Помисли си добре, преди да пуснеш друга подобна тема!

Напълни ми душата :haha:

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

:kick: :kick: :kick: :kick: :ag: :ag:
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ще ходя да го ям

седя и ми е някакво такова странно, че не чета някакви теми за изпити или нещо подобно... хаха

странно ми е че съм толко свободен!!!

преглеждам логове от нет активността последните часове и най-накрая се реших да зае*а един скрипт който очевадно нямаше да проработи

Пуснал съм си музика и си спомням за България.....

цикля на концерта на Милен Фармър в Берси през 2006та

Пия кафе. Слушам радио 1 / дават на Шер оная песен Dove la amore или некаква подобна беше/. Чатя по скайп и обиждам един че е с хомосексуални наклонности и чакам извънземните който са в селото ни да ме отвлекат

В момента спа

Почесвам си дясното ухо с лявата ръка

Седя ... чакам да ме напъне повече... че да се освободя от напрежението

Яяяяя получих контракции ... бяяяягаааааамммммм !!!

:thumbup::ag::crazy::naughty::ag: :ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

моя зарежда за 55 сек обаче незнам защо като го рестартирам и ми се исключва компа и пак се вкючва :cry: ако някои знае нещо ше сам много благодарен :)

Добре, че не е пуснал още тема :ag:

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

моя зарежда за 55 сек обаче незнам защо като го рестартирам и ми се исключва компа и пак се вкючва :cry: ако някои знае нещо ше сам много благодарен :)

може да е заради захранването.. и моя беше така доскоро, но се оправи незнайно как :bn:  

Тия продължават да се роят :ag:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Добър ден,

искам да създам фаял .bat,как мога да създам такъв фаял от този тип пробвах,но нестана?

Моля помогнете!!! :haha: :haha: :haha:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

"-3Л173-" Добре, мерси се пак за информяцията, ще го имам на предвид :)

Show must go on! :ag:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Е при вас поне работи форума. Аз снощи като влизах в портала през единият телефон, вижте какво съобщение ми изкара:

https://windows7bulgaria.com/imageupload/images/23181213.png
Щракнете за оригинален размер

:ag: Направо се оцъклих. Май ще трябва промяна, че телефони от 2006 трудно се справят със сайтове от 2010. Ще ходя да си взема някой с 512 RAM и 1GHz процесор.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не вярвах, че някога ще вляза в бисерите на форума :haha::ag:

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

offtop.gif
течо добре дошъл! :ag: :ag:
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Заглавие на темата: ПОМОГНЕТЕ ПРОБЛЕМ ИМАМ

Пост:

Имам един проблем .. как да махна да ми маркира този гаден цвят да си е обикновения цвят моляяя помощ!!!!
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Човека вероятно щеше да пусне скрийншот на втора редакция, но брадвата му отнесе главата преди да успее да го направи :ag:

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

:thumbup: Предположих, че става дума за това.

633513323232.png

Ако идва от ХР, може да му е терсене това бебешко синю. Аз също не го харесвам, и затова си сменям темата :P

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Човека вероятно щеше да пусне скрийншот на втора редакция, но брадвата му отнесе главата преди да успее да го направи :ag:

или както се вика на "интернетски" език

https://windows7bulgaria.com/imageupload/images/5807pwned-facekick.jpg
Щракнете за оригинален размер

:ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Заглавието на темата е: "Проблем с Fifa 09 след преинсталация, Играчите са разпнати като Христос"

Значи, бях билд версия на Windows 7, но понеже беше стара версията трябваше да го преинсталирам с нова... Сега като я инсталирах отново, играчите, съдиите, всички са като разпнати, ръцете са в страни разпънати и краката им са събрани един до друг и така се движат. Какво става? Някои може ли да ми помогне???? :wall:

:haha::ag:

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

значи като си инсталирал downloadhelper три цветни топки, до тях има една черна стрелка, натискаш я и сваляш клипа, по подразбиране е с кода от vbox7 ili youtube, след като го свалиш може да ползваш format factory и да си извадиш песента от клипа във формат mp3

Много добро обяснение. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

:haha: :haha: е пак е добро.. аз се канех да му го нарисувам :rofl: :rofl:
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

нещо съм сбъркал в обяснението ли?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

здравей те извинявам се ако не тука мястото но искам да питам нещо с вързано с дисковете

значи на уин 7 си записвам без проблем имейдж файлове и всякви други на dvd дискове, също трия и презаписвам dvd+rw че даже и го форматирам става кат флашка да се ползва много е удобно,вкарваш изкарваш паки, преименуваш и става много бързо , и всичко това го правя с функцйте на ос. обаче скоро ми се наложи да запиша cd пълен провал .значи аз реших да си архивирам и цложих cd-to даде непозната грешка, реших пак но този път сложих dvd диск, всичко ок направи си се както трябва , та взех файловете които се появиха и раших по обикновен път да ги запиша на cd обаче пак така малко преди да приключи записа дава пак грешка, но този път има и файлове на cd to ,та питането ми е някой има ли идея тва за що ства иак да го оправя неми се слага тъпото неро за едно cd ???

Изключителен Български език! Родна реч, омайна, сладка....

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, нвидиата на компютъра ми е GeForce 8200M G и процесора Intel® Pentium® Dual CPU T3200 @ 2.00GHz, 2000Mhz.

Но на един приятел му се шчупи лаптопа и му взех частите :haha: . Сложих си допълнителни 2 гб рам и загряваха доста, не знам защо е така може би някой ако знае. Имам и нвидиа GeForce 9500M gs 512 mb и процесор който е ... мисля, че е по добър от моя, просто не знам дали подържа 64 бит. И искъм да ги сменя но:

1- Когато отвора капака на лаптопа зада го почистя виждам всичко но не и видео картата а пък ако искам да го разглоба целия не мога щото са го заключили някакси.

2- Понеже не разбирам много от хардуер и се чудя какво е това при процесора което е някакво червено, процесора го знам каде е, и там метта свързва процесора, червеното и странно за мене нещо и винтилатора. И ако тръгна да сменявам процесора това другото трябва ли да го права нещо или то си седи? И също на приятеля ми на компа процесора и червеното квадратче.. и нвидиата имаха нещо на тях не е като на моя комп просто с някакво малко приспособление да се закачи метта за процесора зада се охлажда ми това беше някакво метално с шипчета доста странно беше но няма значение и следня въпрос ми е, ако сменя частите това нещо ще им трябва ли или не ? Защото не няма каде да ги сложа

:rofl: :rofl: :rofl:

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ахахах... доста съм се поизложил, вече никога след купон няма да пиша тук :haha:.

Искъх да кажа, че и аз имам лаптоп и на него да му сложа частите.. Ама защо толкова бързо заключихте темата незнам :ag: :ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ти ако ша и забраняваш да се ъпдейтва зак'фо ти е тоя активатор?! Те активаторите са точно за това, за да може системата да се ъпдейтва. ;)

:rofl:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Kakто се казва: Присмял се хърбел на щърбел! :ag::haha:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Много добро обяснение. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

:ag::haha: :haha:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване