InsurgensyMod-Steam +Patch

6 мнения в тази тема

Публикувано

post-579-1255721607_thumb.jpg

1*Инсталирате Steam клиента от exe не сменяйте директорията

post-579-1255721976_thumb.jpg

2*Създавате си Steam акаунт, ако нямате вече такъв и се логвате в него, като изчаквате Steam да се ъпдейтне сам до последната версия.

post-579-1255722330_thumb.jpg

3*След като се ъпдейтне до последна версия Steam ще зареди. Вие просто го затворете.

post-579-1255722460_thumb.jpg

4*Сваляте си UnDeadPatch.rar и разархивирате UnDeadPatch.exe в директорията си на Steam (по подразбиране е C:\Program Files\Steam).

5*Стартирате UnDeadPatch.exe. Натискате веднъж ENTER, после Y и пак ENTER и пак ENTER и сте готови с кракването

6*Пускате вече кракнатия си Steam от третия таб отваряте Мои игри /там е пълно със всякакви модове но не знам кои работят и кои не/

скролирате на долу докато не откриете "Insurgensy" всички са подредени по азбучен ред и не стигнете до буквата " I".

Като откриете играта стартирайте я с два клика и ще започне да се инсталира това ще отнеме извесно време зависи много от скороста на интернета ви.

След стартирането ще викаже колко врене ще отнеме докато свали файловете и ги инсталира или се качете нагоре и ще видите колко процента е инсталирана и колко време остава.

След инсталацията Seama ще ви информира че процеса е завършил и играта е инсталирана на 100%

post-579-1255724371_thumb.jpg

МНОГО Е ВАЖНО :

Не сменяй те дерикторията на инсталацията на Steam exe оставете я по подразбиране както си е C:\Program Files\Steam

И още нещо желателно е поне да имате 10 GB свободно пространство в "С"

SteamInstall.rar Steam exe

UnDeadPatch.rar Patct exe

Ако има нещо питайте всичко е проверено и работи на Windows 7 ако сте сбъркали някъде и не тръгва деинсталирайте почистете регистрите и опитайте от ново

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

:thumbup::thumbup::thumbup: Сега ще пробвам

След около 3 часа съм готов с инсталацията и почваме да се пуцаме :yahoo::yahoo::yahoo:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

На мои игри не излиза нищо??? :no:

Оправих се от последния таб се адва избраната игра в мои игри,след което се инсталира.

post-3069-1255765283_thumb.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сложи ли си ъпдеита??Ако си го направил точно както е описал ник трябва да стане при мен се получи и сега тегля играта..................

post-2164-1255766069_thumb.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да благодаря,аз също само че друга игра...не съм фен на стрелбите. :thumbup:

post-3069-1255766210_thumb.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Както съм посочил по горе спазвайте стъпка по стъпка всичко за да може да се пачне Stema и няма да имате никакви проблеми с него но не съм пробвал други игри освен Insurgensy ако има такива игри които тръгва това са модове пишете на мякоой от админите за да добави играта в първия пост за да се знае коя работи със Steam в нета.

Който зареди Insurgensy може да ме намери в сайтовете с карти на :"in KARAM" или "in SINJAR"

Използвайте филтрите на Steam за да не се лутате от сайт в сайт кой пълен кой с голям пин или кой заключен с парола

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване