Сблъсък За или против Windows 8/10

434 мнения в тази тема

Отговорено

Щот са маскари. Искат да завладеят всичко до което се допират. 

И то бълвайки боклук.

Днес пак син екран на 10. Е нема такова животно.

Апропо, не си слагайте мненията в офтопик по темата са 

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ground Zero ,мисля че ти и други които имат опит с 10-ката трябва да направите като Иванов.Шефа направи раздел с настройките на 7-цата и доста хора бяха доволни.Стъпка по стъпка кое и защо и как.Така или иначе ще ни принудят да мигрираме поне да е по-лесно.Помня приказките преди време когато минавахме от Хп към 7-цата почти същите бяха.;)

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз към 7 минах естествено. Имах дуалбуут ХР и 7.

В един момент се усетих, че винаги избирам 7. Просто беше по - добър във всяко отношение. 

10 го ползвам доста време и непрекъснато ме тормози. 

Последният хит е да крашва офиса, когато тръгна да принтирам. 

Да не говорим, че при спрени ъпдейт си се ъпдейтва, когато си ще. 

А в бач съм н мобилен нет от телефона 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За да се спрат ъпдейтите първо трябва да се спре процеса Update Orchestrator Service и след това процесите Windows Update и Windows Update Medic Service. Другото важно нещо е да се внимава какво се инсталира, някои приложения коригират спрените процеси и след тях пак трябва да се спират. Това важи и за програмите за поправяне на регистрите.

Може да използвате този файл.

Disable_services.reg

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пичове, нИ знаем вие ко праите.... ама тоя метод работи вече 4-5 години. Само ме уведомява ако има актуализации и аз решавам дали или кога да ги инсталирам. https://windows7bulgaria.com/topic/9562-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B8%D0%BC-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B0%D0%BA%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%B2-windows-10-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%B3%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B5/

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

gpedit го няма в новите версии.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Дори и в Про версията? :blink:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

@rechka Че загубиш баса ми се струва :D Няма го само в Home версията. За Home версията има рег скриптове дадени в 4-ти коментар в урока от темата ми по-горе. Сега инсталирах Win 10 Pro 2004 и gpedit си е на мястото. :) 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

М'да, забравих да я спомена тази подробност, от доста време ползвам само Home. Не съм го гледал този урок по-горе, но ако не се спре процеса Update Orchestrator Service ъпдейтите се включват сами след известно време дори и да са спрени другите два  Windows Update и Windows Update Medic Service.

n

Редактирано от rechka
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване