Linux инсталатор за Windows

29 мнения в тази тема

Отговорено

Така и аз да споделя моето дъно и процесор ги купих преди няколко седмици както и да е имам инсталирана 7 при мен обаче когато инсталирам седмицата не е обикновенното инсталиране а иска специално да буутне от UEFI DVD Philips и т.н инсталацията е стандартна това го прави заради новите UEFI Биоси .Та на приоблема седмицата работи върха след като инсталирам тоолчето за убунту да го инсталирам през windows инсталира се и когато след първия рестарт пробвам УБУНТУ не иска да тръгне друго което забелязах е че не е като при стандартната инсталация на седмицата да имаме само 100mb дял а има и още един от рода на 128мб MBRS дял преди при старото ми дъно и когато нямаше UEFI глупости имах само един дял 100мб та дали заради тея глупости UEFI не иска да тръгне това

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Инсталирах WUBI 11.10 като програма в уиндоус.Права рестарт, излиза ми в буут менюто Убунту, избирам го, давам му “нормал мод“, зарежда лилавия екран и... всичко става на текстури, черен екран, компютъра забива и до там...Пробвах през “сейв график мод“ - Убунтуто тръгва, зарежда си всичко показва ми началния прозорец и започва да инсталира разни негови си неща(през това време прави презентация на екстрите, които има).Прави си само рестарт и след това директно ми буутва уиндоуса.Правя втори рестарт зареждам под “нормал мод“ - не става (отново гореописания проблем).Правя още един рестарт този път (и отново :ag: ) под “сейф график мод“ и ми изкарва “command prompt“ с това “sudo <command>“ - http://linux.about.c...lcmdl8_sudo.htm. WUBI-то съм го изтеглил от официалния сайт.След това направих два буутващи диска с “ubuntu-11.04-desktop-amd64/i386“, рестартирам, буутвам, зарежда лилавия екран - всичко става на текстури, черен екран, компа забива и... до там.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

zzanzibar14 ,и аз имах същият проблем,не можех да се свържа безжично,и след като се мъчих два дена го изтрих.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ако си просиш Бан, продължавай по темите смело!

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване