Mozilla Firefox - Всичко за браузъра

109 мнения в тази тема

Отговорено (Редактирано)

Да... аз също четох статии. Сума нещо.
Четох за тези хотфиксове, четох  също, че при някои дошли чак след часове...
А не им отне часове да омажат всичко, нали ? Идиоти...
Аз пробвах различни версии, пробвах и последната ESR - същата пародия...
Оправих се, но... с триста зора!
Ходих между версиите на добавки и др...
Някои ги слагах ръчно (в папката на браузъра)
Добре, че си имам свалени добавки!
Абе... истории! Мълния да ги удари! Гадове!
Изгубих часове с техните простотии!
А всичко си работеше...

Редактирано от Mike_Toreno
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Същия проблем и при мен . Положението с мозила не е добре определено.

Редактирано от Mirgogo
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз явно съм мазохист :ag: Това не може да ме събори. Грешки стават навсякъде, никой не е застрахован. И макар и още да нямам добавки не е свършил светът, нали? Да не киснете постоянно пред компютъра, че толкова страшно е станало?  Излезте навън, там има толкова "аддон-и" ;)

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

@Mirgogo  Да бре... много интересно кога човек  има проблем с някоя дефекна бройка... било то софтуер, хардуер или друг някой уред нещо и веднага "тази марка за нищо не става" :)  Човек и сам да може да си направи нещо - все ще се наака някъде :D 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Абе той светът не е свършил, но щом не мога да си пусна компютъра и да си свърша работата, която съм си решил - значи имаме проблем.
Зеро, то се случва човек да се насере, ама никога като тях. Защото... когато си го правя аз не хитрувам, нали се сещаш  ? Няма интереси, няма схеми. Когато си го правиш искаш да си изпипаш всичко. Не е същото...

Малко по темата. Въпросният фикс при мен не помогна. Тези 2 добавки, които искам да си сложа - все още не мога.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е, чак пък да не можеш да си свършиш работата... Човек има ли желание - намира начин. Да, неприятно е с тези реклами и изскачащи прозорци, но ще мине. Нали ние сме добре :)

ПП. Всичко вече е ОК, версия 66,04 е пусната, която е с оправени бъгове. Хайде, мир и спокойствие. :)

Редактирано от Mirgogo
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ако за това, което правя ми трябва определена добавка - да, напълно нормално е да не мога да си свърша работата. А с другите барузъри нямам опит, трябва да почвам от нулата, а и не всички добавки ги има налични за всички браузъри. За щастие - наистина намерих начин с 2 леки компромиса и си свърших работата, но не е там проблема. Тея успяха работещо нещо да го прецакат и да ми изядат няколко часа в излишни глупости. В момента Водната лисица се държи много добре и може след време Мозила да отидат завинаги коша...  На този браузър всичките ми добавки си вървят - стари, нови, легаци, уеб... Импортирах си отметки и всичко. Най-вероятно Лисугера ще е до тук. Само още малко тестове.

Чудя се, при по-старите от последната версия, дали нещата ще се оправят...
Дано... Четох в сайта на Мозила, че имало хора, при които фиксовете не помагали. Аз съм от изключенията. :D Но скоро може да им фиксна браузъра завинаги. :naughty:
Ъ... да, трябва да вземат да си оправят екзето и на ESR версията. Оставили са ги на опашката, но и тях трябва да оправят. Особено, когато става дума за последната версия от сайта... (Предполагаше се, че трябва да са включени в нея, ама не са. Аз просто бях решил да пробвам една ESR версия и тя... се оказа куца. Последната версия! Не ги е срам! )

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Waterfox работи добре от години, аз също го ползвах заради 64-битовата им версия, когато Firefox още нямаха официална такава. После си минах на нея. Защо - не знам. Но Waterfox си е достоен заместник и мигрирайки към него не губиш нищо. Пак си с Лиско, а не с Chrome-базираните алтернативи. В крайна сметка е добре, че има такива.

Редактирано от Mirgogo
3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Има ли начин да се спре изкачащия прозорец за обновяване?

С това уроче стана:

About:config again

app.update.badge wait time 785600

app.update.channel never

app.update.checkinstalltime false

app.update.sheckinstalltime.days 365

app.update.download.attempts 0

app.update.download.promptmaxattempts 0

app.update.elevate.attempts 0

app.update.elevation.promptMaxattemps 0

app.update.interval 86200

closed FF - rebooted PC 
Редактирано от rechka
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване