Търся програма....

230 мнения в тази тема

Отговорено

Ако документа, който си отворил не е защитен срещу копиране няма нужда от специални програми за това. Просто селектираш текста и копираш :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз пък търся програма, която може да оразмерява .gif файлове :)

Edit: Намерих програмка. Не се инсталира, само пускате .exe файла. Много лесно се работи с програмката :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Търся програма, която да показва на екрана с големи букви какви клавиши, клавишни комбинации и комбинации с мишката правя - да се показва надпис, който да стои докато натискам съответните клавиши. Има ли такова нещо? Идеята е като показвам на учениците си какво правя на компютъра - те да виждат на стената кой точно клавиш съм натиснал. Нещо такова

https://i.imgur.com/CPzcV8T.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

KeyPose , за съжаление без никакви настройки

ShowOff , настройките са в текстов файл ,който се редактира ръчно.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Дали случайно някой няма излекувана версия на En/Bg/En речник за Андроид? Тези, които намерих, са толкова бедни откъм думи...А не ми се дават 30 и нагоре лева :)

Аз имам един преводач, ще се опитам да постна тук линк да си го дръпнеш. Преводача е много добър според мен, превежда думи на над 100 езика.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nyxcore.mulang&hl=bg

П.С.. Има опция за гласово изговряне на думи с икслючение на български език..

Аз търся програма за сканиране и поправяне на повредени флашки, тук във форума четох подобна тема някой да знае нещо...

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Момчета ( и момичета, ако има ), търся си програма, но не намирам ниакаква такава. Става въпрос за narrator, поне аз така го наричам. Да е нещо като това в Windows, което ми чете кое какво е, но да има възможност за въвеждане на текст, за изчитането на този текст и след това за запис на "прочита". Ако е възможно да е ясно, не като това в XP например. Знам, че това съществува, гледах някакъв клип в тубата, в който използваха някакъв наратор, но не знам какъв. Търсих - не намерих нищо. Обръщам се към всички вас. Моля ви за помощ. Адски благодаря :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте дружина,кажете ми програма която да показва температурите на процесора и картата в игра примерно като тази "PlayClaw" но я няма кракната иначе търся точно нещо такова....Картата ми е gigabyte gtx 660 Ti...procesor i5 3570..Споменавам ги ако има значение евентуално..Благодаря предварително.П.С-Пуснете няколко предложения,и коя е най-добра smile.gif

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ей такъв гаджет, ако ти върши работа, но не знам в кои игри ще се вижда. Можеш да си настроиш какво да се показва на него. http://openhardwaremonitor.org/

https://i.imgur.com/cKDIqCH.jpg

Имаш и ЛС с още нещо.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте! Търся програмка за записването на действието по монитора + записването на звук от микрофон. Може ли да ми препоръчате някоя хубава, от която сте доволни. :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Venci95 заповядай: Open Broadcaster Software, ето и клип за разяснение на работа с нея Натисни тук .

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Можете ли да ми препоръчате програма за намиране на дублиращи се файлове?

Благодаря предварително!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Дaнaил,

"Windows 7 (8) Manager"или "CC Cleander" имат функция за намиране на дублиращи се файлове и при това работят не лошо.

Иначе AntiTwin е една добра алтернатива за целта.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте,

Наложи ми се да подменя диска на служебния лаптоп и да преинсталирам. Обаче на стария ползвах една програмка - Zero click spell checker, много удобна и важна за мен, защото е много важно да съм напълно изряден в комуникацията си с колегите от чужбина. Програмата следи клавиатурата в реално време и автоматично поправя допуснати правописни грешки във всяко стартирано приложение, изискващо въвеждане на текст. Имах я от една промоция, ама сега вече няма как да ползвам този ключ...

Някакви идеи за подобна програма или същата излекувана?

Благодаря!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте.

Някой може ли да ми каже програма за редактиране на файлове с разширение  .qm  

Пробвах с Qedit file и Qt compiled translation source file обаче не искат да го отворят в момента, в който отворят файла програмата крашва :cry:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте,

Наложи ми се да подменя диска на служебния лаптоп и да преинсталирам. Обаче на стария ползвах една програмка - Zero click spell checker, много удобна и важна за мен, защото е много важно да съм напълно изряден в комуникацията си с колегите от чужбина. Програмата следи клавиатурата в реално време и автоматично поправя допуснати правописни грешки във всяко стартирано приложение, изискващо въвеждане на текст. Имах я от една промоция, ама сега вече няма как да ползвам този ключ...

Някакви идеи за подобна програма или същата излекувана?

Благодаря!

Здрасти , това е подобна програма на тази която търсиш tinySpell  .

В yotube можеш да видиш какво представлява цък

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да, точно нея започнах да използвам, след като не намерих решение със старата. Добре се справя.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Привет, трябва ми информация за програма, в която да се описват конкретни задачи с няколко параметъра (табличен вид) и да вади нотификация при изтичане на срок.

outlook не става, ексел няма нотификации, различните PIM са тегави и не са удобни...

Идеята е нещо, като ексел, но с автоматични нотификации.

Казаха ми нещо за firemaker, но не намерих нищо смислено в нета.

Благодаря!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не съм обеден ,че Exel няма notifications  цък !

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не вършат работа.

Идеята е да е елементарно. Да има графа срок и на датата, вписана в графата да излиза нотификации.

Не мога на шефа ми да му провеждам курсове за работа с ексел.

Привет, трябва ми информация за програма, в която да се описват конкретни задачи с няколко параметъра (табличен вид) и да вади нотификация при изтичане на срок.

outlook не става, ексел няма нотификации, различните PIM са тегави и не са удобни...

Идеята е нещо, като ексел, но с автоматични нотификации.

Казаха ми нещо за firemaker, но не намерих нищо смислено в нета.

Благодаря!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мисля че точно Wise Reminder ще ти е от полза.

2.thumb.PNG.6ae46a16b83a491bdc3b9c6a9e8f3.thumb.PNG.6a3d303404032b6497755af378cb1.thumb.PNG.0f54ce864027767c540f9e4381cf

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мисля че това ще ти свърши работа цък  ама е платена но я намерих излекувана .

Моля те разгледай всичките Screenshots

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

мерси, но не става.

Трябва да е нещо като екселска таблица с автоматичен римайндер

Capture.JPG

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Добре ако успея да ти създам примерна таблица на ексел с амтоматично известяване ще ти върши ли работа ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване