Търся програма....

230 мнения в тази тема

Отговорено

Които показват когато имаш съобщение в пощите !

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не не мерси това не е притурка :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте.....

може ли да ми кажете програма заместител на Speed MP3 downloader, щот нещо се скапа и вече не иска да сваля? Не е само при мен еми и на други компютри е така. Явно са спряли сървъра. Та има ли заместител?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

SVD

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз използвам от доста време Songr - безплатна е , на български , нама адуери и спайуери.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте търся програмка с която мога да сменя тази снимка 77f6075d95bdcaab.PNG

Редактирано от ClubPulse
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, не съм много сигурна дали това е правилния раздел, в който трябва да попитам, но все пак...:) Ако може да ми предложите програма, която да може да създава анимации - 2D, 3D, няма значение. Да има опция за рисуване, за движение на камера и т.н. Спешно ми трябва. Благодаря предварително. :/

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, не съм много сигурна дали това е правилния раздел, в който трябва да попитам, но все пак... :) Ако може да ми предложите програма, която да може да създава анимации - 2D, 3D, няма значение. Да има опция за рисуване, за движение на камера и т.н. Спешно ми трябва. Благодаря предварително. :/

Cinema4D, но тя е доста сложна, но разбереш ли я е много полезна. :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, търся програма с която да забраня достъпа до интернет на дадена игра или програма. Опитах със защитната стена на windows но не е актуализирана и не се получи. Свалих "Windows freeware control". Пуснах я и не стана, освен това ми забрани и достъпа на целия компютър, антивирусна браузер и т.н. Дайте нещо послезно с което мога да се оправя лесно, С "Freeware control-a" не успях да се справя, търсих из опциите нещо за да мога да го контролирам и не можах да намеря начин да спра сканирането. Моля помагайте!!!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ами че актуализирай я! За какво ти е да ползваш излишен софтуер?

От АВ програма(зависи коя е) също става.

И от host файла също става, ама май трябваше да се знае адреса, който се забранява да се посещава.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Хубаво ама дава някаква грешка как да я оправя? Май е омазана и не знам как да я оправя.

https://i.imgur.com/U1DdF.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, търся програма с която да сканирам хардиска си за лоши сектори и за дефрагмация. Защото днеска преди да се появи логото на windows7 ми излезе черен екран с бели букви и пишеше : checking file system ot C: the type of the file system is NTFS.....

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

HDD Regenerator

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

URL aдрес на скрийншота

Здравейте на всички.

Въпроса ми е дали може да ми дадете програма за Voice превод.

Примерно си пускам клип от youtube на английски и програмата ми я превежда на български.

Би била чудесна програма за всички, ако я има и я споделите или има DEV който би изявил желанието да я направи.

Програмата е нещо като Google Voice за Android.

Благодаря предварително.

## Име :

## Лиценз :

## Версия :

## Дата :

## Език :

## Официална страница :

## Системни изисквания:

W32.png: win2000.gifwinxp.gifwinvista.gifwin7.gif

## Описание :

## Начин на инсталиране:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте.Моля ако някой знае програма ,която да конвертира (филми например) от по-ниско към по-високо качество да сподели.Ако може от ниска резолюция да ги прави във FULL HD (1080P)ще е върха :) Сори за въпросчето ако изглежда малко глуповато,но при тези технологии знае ли човек :) ....

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Моля ако някой знае програма ,която да конвертира (филми например) от по-ниско към по-високо качество да сподели.Ако може от ниска резолюция да ги прави във FULL HD (1080P)ще е върха

Такава програма няма .Все едно от трабант да се направи мерцедес .

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте.Моля ако някой знае програма ,която да конвертира (филми например) от по-ниско към по-високо качество да сподели.Ако може от ниска резолюция да ги прави във FULL HD (1080P)ще е върха Сори за въпросчето ако изглежда малко глуповато,но при тези технологии знае ли човек ....

Виж това, може да ти свърши работа. Натисни тук Редактирано от simo9129
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Дали случайно някой няма излекувана версия на En/Bg/En речник за Андроид? Тези, които намерих, са толкова бедни откъм думи...А не ми се дават 30 и нагоре лева :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Привет на всички търся някаква програма която може да постави клип на десктопа вместо уалпейпар

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Виж това Натисни тук , или това Натисни тук

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мерсаж simo9129

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

здравейте търся програма от която да копирам текста от PDF формат защото намерих една книга за windows 7 ама немога да копирам съдаржанито и да го преведа със google :cry:(то един превод ще направи ама пак е нещо :ag:)

извинявам се ако не съм сложил темата кадето трябва нов съм :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване