Търся програма....

230 мнения в тази тема

Отговорено

Пробвай с портабъл версията или с друга версия!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте отново, този път пиша за друга програмка за която ми трябва ключ. Програмата се казва Ashampoo 3d cad architecture 3. В торента има генератор който не работи, аз търся работещ ключ или генератор за да мога да я активирам без пробен период. Мерси предварително.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Хора кажете нещо което маха паролите на Excel-ски файлове... обаче което работи. Пробвах там някакви инструменти никакъв ефект. Трябва ми спешно...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Инсталираш си Open Office.

Отваряш файла с него. (странно е, но става)

Горе из менютата на Open Office имаше бутон за защита (не се сещам в момента точно къде), който при защитен документ трябва да е маркиран, съответно ти махаш отметката.

След това сейфаш документа и воала, той вече няма парола.

Това съм го правил няколко пъти, но не е гаранция, че ще стане, но опитай.

Съжалявам, че не съм много подробен в обясненията си. Ако има нужда ще инсталирам и аз, за да си припомня!

Но не обещавам! :ae:

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Търся си програма, за свръх подробно издирване по IP- в смисъл, ето един пример:

виждам в пощата си, че е правен опит, за вероломно влизане, но е оставен IP като следа.

И ми трябва някоя програма, в която, като поставя този IP , да ми извлече всичката информация

за него, като- кои са последните например 20 сайта, които са посещавани, от това “долно“„ IP;

колко регистрации (и кои са) има в тях (пощи, местожителство и т.н.) ng_laughing.gif

Редактирано от elilioni
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

То това където искаш е малко незаконно, но ето малко информация, която би могла да ти е

от полза- Натисни тук

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Тръсря програма с която да мога да добавям даден текст в името на група файлове.

Примерно в имената на няколко мп3-ки след самия изпълнител и песен да добавя сайт

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

@ Zlatev

https://i.imgur.com/dY3DA.png

Програмата е наречена Winamp, натисни Alt+3

@elilioni не съществува такава програма

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Хехе благодаря за отговора сега очаквам и мнение щтракни на файла и натисни F2 досетих се за Winamp-a но искам на група файлове да добавя нещо в името.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Опитай Tagscanner

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Off Topic
@stereosound Тук вече ме изненада !
Благодаря и на двама ви !
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте търся притурка за времето на български интерфейс съответно да показва и град Шумен единствено фабричната притурка ми показваше за този град но спря да работи изписа услугата не е достъпна...някой ако знае дали има друга нека сподели мнението си.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Напиши в старт менюто "местоположение" после отвори "Промяна на местоположението" и въведи Канада и притурката ще ти тръгне,но може да имаш проблеми с Българският език на някой програми като например uTorrent, за това по добре пробвай тази WorldWeather.rar https://i.imgur.com/KP2jT.png

-------------------------------------------------------------

Аз също имам проблем като от първият пост искам да си запиша файлове от youtube на dvd/то правя ги avi ,но то е по старичко и постоянно му е висока резолюцията всичко над 360 пиксела avi формат не ми тръгва ползвам Format Factory там видях един vob формат с него ми тръгна по голяма резолюция ,но няма звук и си мислех да променя Битрейта и Честотата на Дискретизация,но не ги разбирам много тези неща и си мислех да ми дадете съвет, не съм се интересувал много как се прави такъв диск та за това реших да попитам за това какъв формат е най удачно да използвам :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Търся тази програма tiltviewer но да е кракната... И ако може някой да сподели как се работи с нея...за да мога да си сложа снимките от страничката,да се разглеждат по този начин :) Или алтернативна такава за разглеждане на снимки...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Photodex ProShow Producer

имам крак за v4.1.2737 , ако ти затрябва!

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

tiltviewer инструкция Това намерих

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

гепард-съвет потърси с чичко Гугъл,има много видеоматериали за програмата и мисля,че е по-добре да ги изгледаш,защото така като я гледам е специфична и за да няма не разбрах -туй,онуй. ;)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Търся тази програма tiltviewer

http://www.kat.ph/tiltviewer-pro-t422197.html

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, уважаеми дами и господа. Искам да попитам за програма, която може да коригира грешки в правописа в M$ Office. Знам, че самия той може, но искам някаква допълнителна. Ще съм благодарен ако споделите.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Казват, че подържа до Офис 2003, но работела и на офис 2007 Официална Страница: Натисни тук Свали: Натисни тук

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте,търся кракната програмата Grau Gbr HD Video Repair Utility.Поправя развалени клипове МР4 х264 от камери и фотоапарати.Изтеглих я от сайта на издателя,но версията е демо и поправя 50% от файла.т.е. ако файла е 500MB тя поправя 250MB. Помогнете!!! Имам няколко такива файла, и само с тази програма единствено можах да ги оправя,но само на половина.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте търся притурките на имейл пощите абв и джимейл благодаря предварително :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За какви точно притурки става въпрос? Дайте малко повече информация. :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване