Търся програма....

230 мнения в тази тема

Отговорено

Бих предложил и AVG Pc TuneUP. Имам я заедно с Tune Up Util. Приличат си,но се допълват,а оптимизаторът на AVG Pc Tune Up е страхотен. Ето линка и е от вчера: http://extratorrent.com/

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пичове , от съседния блок един авер ми дава интернет чрез WIFI , но сигнала е една или две чертички :crazy: , чувал съм че имало някакви антени и т.н. с които да подсиля сигнала , откъде мога да намеря ..... два дена се ровя и нищо не намирам , ще съм ви много Благодарен ако дадете полезни съвети или линкове :poklon:

Много ти Благодаря :poklon: и съжалявам че не се сетих :kick: " Научете се да ползвате търсачката на форума Усилване на приемания сигнал с USB-WiFi adapter

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Натисни тук Пичове търся подобна програма но да е безплатна :cry: вече месец са изкартих да търся и се на камък :crazy:
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

:yahoo: е това е нещо друго вече :dance::clapping:

Потребителят е наказан, нарушенa т.11 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА /Модератор

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Hi! Някой може ли да даде линк към някакво свясно копие на windows XP, където обаче не трябва да се пише код за активация /изгубих си диска :cry: /

PS: Знам че това е форум за windows 7, обаче вече има толкова различни версии на ХР-то и незнам коя да дърпам и реших да питам

Редактирано от venci95
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мойче това е форум за Windows 7 не за XP !!!

Ето свясно копие на XP http://zamunda.net/details.php?id=131591&hit=1

Ето и малко ключове да си го активираш и ъпдейтваш !

BFWV6-DJJR7-QC6PQ-X4MM9-V7PWG

MR49R-DRJXX-M6PX2-V96BF-8CKBJ

W8VXQ-8R68K-3BHGP-V4X4M-89CBM

Ако те хванат с ъпдейтите ползвай тоя метод за да си смениш ключа :

1. Щракнете върху Start (Старт) и изберете Run (Изпълни).

2. В полето Open (Отвори) въведете regedit и натиснете OK.

3. В левия панел намерете следния ключ на системния регистър и щракнете върху него:

HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\Software\\\\Microsoft\\\\WindowsNT\\\\Current Version\\\\WPAEvents

4. В десния панел щракнете с десния бутон на мишката върху OOBETimer и натиснете Modify (Модифициране).

5. Променете поне една цифра в тази стойност, за да деактивирате Windows.

6. Щракнете върху Start (Старт) и изберете Run (Изпълни).

7. В полето Open (Отвори) въведете следната команда и натиснете OK.

%systemroot%\\system32\\oobe\\msoobe.exe /a

8. Щракнете върху Yes, I want to telephone a customer service representative to activate Windows (\\\"Да, искам да се обадя на представител на отдела за обслужване на клиенти, за да активирам Windows\\\", след което натиснете Next (Следваща).

9. Щракнете върху Change Product key (Смяна на продуктовия ключ).

10. Въведете новия продуктов ключ в полетата New key (Нов ключ) - ?????-?????-?????-?????-????? и натиснете Update (Актуализиране).

Ако бъдете върнати към предишния прозорец, щракнете върху Remind me later (Напомни ми по-късно), след което рестартирайте компютъра.

11. Повторете стъпки 6 и 7, за да проверите дали е активиран Windows. Получавате следното съобщение:

Windows вече е активиран. Натиснете OK, за да излезете.

12. Щракнете върху OK.

Хайде действай :clapping:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

По-лесно е да ти дам код,който минава проверка и си инсталирай каквото искаш ХП-на англ. или български.Ако искаш,пиши на ЛС.:)А,колегата ти е дал..за втория съм сигурен.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Някой ако може да ми препоръча хубав софтуер за обработка на mp3 и други аудио формати ?

Мен ми казаха за "mp3knife" ама е доста опростена и даже не се виждат тези "bars" както им казват чуждоговорящите (не знам как е на нашенски) .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ама ти първо изтри ли всичко свързано с програмата от контрол панел>добави или премахни програми? Тогава можеш да си я запишеш на ново.Дано съм те разбрал правилно.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Някой ако може да ми препоръча хубав софтуер за обработка на mp3 и други аудио формати ?

Мен ми казаха за "mp3knife" ама е доста опростена и даже не се виждат тези "bars" както им казват чуждоговорящите (не знам как е на нашенски) .

https://windows7bulgaria.com/index.php?app=downloads&showfile=226

https://windows7bulgaria.com/index.php?app=downloads&showfile=79

и изобщо разгледай портабъл каталога, ако не ти вършат работа, кажи какво точно искаш да правиш с музиката

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Търся програма по заявка на една колежка. Тя иска програма с която да следи детето си, какво прави на компютъра. Всичко, от това какви файлове и програми пуска, до това какви сайтове е посетило. Аз потърсих тук и в портабъл програмите, но нищо подобно не намерих. Не иска да го ограничава, тоест нещата които могат да се забранят от контрол панела или от някои антивирусни, просто иска да го следи. Колко е етично това, само тя си знае.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Виж дали това не отговаря на търсенето ти: http://www.childdef.com/bg/docs.html#doc4

Не съм я пробвал, но според описанието трябва да върши работа. А и е безплатна!

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Mirgoro, ме изпревари :ag: . ^^

Мисля, че това, е което търсиш - http://zamunda.net/d...id=142154&hit=1 . Или може би някакъв keylogger - http://zamunda.net/b...t=22&incldead=1 :bn: .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Между другото, имам една програма (Shadow Disk Copy), която обаче много АВ програми отчитат за вредна. Не че не е, де :ag: Все пак записва всичко, което се случва на диска. Ако я искаш, ще ти я пратя на ЛС.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Спомням си, че преди време тук срещнах една програма която показваше кое колко място ми взима от харда. Ако не се лъжа беше нещо с Three ...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

SpaceSniffer e това, което търсиш, но и Ashampoo WinOptimizer има тази опция, избирай си
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Подобна опция има и Advanced SystemCare 4 ---> Инструменти ---> Контрол ---> Disk Explorer... ако не се лъжа за това, което търсиш както и TuneUp също.. :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да, точно това което @Penmark търсех, но има малка разлика между tree и three, затова и не намерих нищо с търсачката.

Въпреки това много благодаря и на @dim0v, и на @Йордан аз така или иначе започнах с SpaceSniffer, но Treesize е по-прегледна според мен :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте. Търся работещ Weather clock който да не иска крак или ключ. До вчера бях с някакъв който ми работи една седмица и зе да отказва. Търся подобно нещо на това http://zamunda.net/details.php?id=207853&comments=1#startcomments Само че в коментарите пише че отказва. Притурката в седмака който ползвам не ми намира благоевград, не работи със sinoptic.bg не знам как да я настроя. Мерси предварително.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За съжаление не мога да вляза в замунда, за да видя какво точно търсиш, но мога да ти предложа да разгледаш тази тема windows7bg.com/

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Има доста притурки във форума, защо не потърсиш малко. В темата която ти дадох по горе има и други които биха ти свършили работа.

Погледни и тази доста е добра HTC Home Погледни темата до края има няколко версии на програмата.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Яко е ама като тръгна да търся град и ме изхвърля. Иначе програмката е много яка.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване