Къде са ми парите?

42 мнения в тази тема

Публикувано

Хора, кажете, къде са ми парите!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Човек почнах да се притеснявам за теб.Добре ли си :ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

ахахааххаха ааа де къде са ?! :bn:tihu.gif:not_i:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Човек почнах да се притеснявам за теб.Добре ли си :ag:

Ама моля това е спам, чакам отговор на въпроса си, а в отговор на твоя ще кажа: Не разбира се :crazy:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Хора, кажете, къде са ми парите!

И аз питам моя кенеф, ама отговор няма... :ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Попаднал си на мафиоти, които са те заплашили, че ако не им дадеш портфейла си ще ти срежат кабела за нета и не ти е останал никакъв друг вариант освен да им го дадеш. :P:rolleyes::naughty:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

А кой уби Лора Палмър ? :naughty: :naughty: :naughty:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Откриеш ли кой уби кака Лора ... намираш и парите. Историята явно е по-заплетена отколкото изглежда на пръв поглед ... Трябва да се помисли 2-3 денонощия ...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

А кой уби Лора Палмър ? :naughty: :naughty: :naughty:

Лора Палмър я убиха совите, които не са това което са, ако не вярваш питай агент Кукупър, парите :bn: , парите :bn: , къде са??? :bn:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сериозно ли питаш, щото, като гледам надписа под аватара, сигурно ги е взела жена ти и сега те пита за да се чувстваш неудобно ХаХаХаХа :f-harhar:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Лора Палмър я убиха совите, които не са това което са, ако не вярваш питай агент Кукупър, парите :bn: , парите :bn: , къде са??? :bn:

тя таа много утрепана лора бе. целия филм са некакви идиотски истории, направо немам думи.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пцилютно, ама като казах на жената, че сигурно совите които не са, всъщност са гепили кинтите, тя каза, че ще ме превърне в тиква и ще ме ползва за тампон

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Жена ти се облича с парите, прави си удоволствие с парите(пазаруване в магазини), а най-вече парите отиват в кенефа (сещате се какво имам в предвид). Не ги търси, Данчо, няма да ги намериш :cry: . Трябва да търсиш нови :bn:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Точно от това се боях, ама тя си мисли, че следотиването на кинтите в кенефа, после по магичен път се връщат в джеба ми

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Абе това лято не беше толкова топло за да вие ударило слънцето явно сте превъртели а ако не сте сте си такива по рождение.

Кво става бе полудяхтели аз от март съм без работа и не мога да си намеря и още не съм изкрейзил.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Абе това лято не беше толкова топло за да вие ударило слънцето явно сте превъртели а ако не сте сте си такива по рождение.

Кво става бе полудяхтели аз от март съм без работа и не мога да си намеря и още не съм изкрейзил.

Аз бях от юли миналата до януари тая :cry: сега бацам уж някаква, ама...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ако се опиташ да върнеш кинтите от кенефа, да знаеш, че много миришат и имат лош вкус ! :naughty: Не го знам от личен опит а предполагам ! :dance:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Време ти е тогава и на тебе! :naughty:

Парите са в депутатите! :bn: Давайте да мислим варянт как да си ги върнем от тях, но да им направим и малко гадно за дето ни ги зимат и се правят на много умни! :evil:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз имам идея. J5.gif Да ги целунем :celebrate::ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За сега сме двама, ама трябва сме малко по-голяма армия. :ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз имам идея. J5.gif Да ги избием :celebrate::ag:

:bg: И аз съм за това ама да целунем всички от старите комунисти после тези които бяха неуспели комунисти и се писаха десиденти после всички монархисти стигаме до десидентите от дпс или турците които до сега ЯДОХА И ОГРАБВАХА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД БЕЗ ВСЯКАКЪВ СРАМ.

И да изградим ЕДНА ЧИСТА И СВЯТА ДЪРЖАВА както я бленуваха всички Възрожденци начело с Дякона. :bg:

Малиииииииииииииии от каде тръгна всичко от един луд въпрос.

Ама Йордане ти наистина ли си трезвен като пишеш тия лудетени.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

:bg: И аз съм за това ама да избием всички от старите комунисти после тези които бяха неуспели комунисти и се писаха десиденти после всички монархисти стигаме до десидентите от дпс или турците които до сега ЯДОХА И ОГРАБВАХА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД БЕЗ ВСЯКАКЪВ СРАМ.

И да изградим ЕДНА ЧИСТА И СВЯТА ДЪРЖАВА както я бленуваха всички Възрожденци начело с Дякона. :bg:

Малиииииииииииииии от каде тръгна всичко от един луд въпрос.

Ама Йордане ти наистина ли си трезвен като пишеш тия лудетени.

Незнам за него, но аз сега не съм особено трезвен, ама въпреки това съм с вас за целуването на депутати, комунисти и други подобни гадини... :drunk::rock::butcher::bg:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Незнам за него, но аз сега не съм особено трезвен, ама въпреки това съм с вас за избиването на депутати, комунисти и други подобни гадини... :drunk::rock::butcher::bg:

А къде забравихте р......... - този мръсен народ - най - мръсните са те..... и също както казахте комунистите и турците.... :butcher: :butcher: а те да почнат да се молят I5.gifI5.gifI5.gif а ние само да се <ahttps://uploads/emoticons/default_haha.gif' alt=':haha:'> :haha: и всичко под кожа...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Е все пак търсим парите, едвали ще ги намерим в ромите! :ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Е все пак търсим парите, едвали ще ги намерим в ромите! :ag:

Важното е да затрием комунистите от тях ще паднат бая кинти. J5.gif:ag::crazy:cluebat.gif

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване