До колко познавате компютрите

До колко познавате компютрите   297 гласа

1. 1. Изберете възможност от 1 до 5, в зависимост от вашите познания

• 1во Ниво - Експерт
    • 2ро Ниво
    • 3то Ниво
    • 4то Ниво
    • 5то Ниво - Начинаещ

Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

68 мнения в тази тема

Отговорено

Как да гласувам, като моето ниво го няма ?

Off Topic
ниво 6 "прохождащ"
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз пък се определям на 3-то ниво... не знам всичко но все пак като имам някакъв проблем си го решавам сам... мисля да вдигна нивото до 1-во

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

аз ще се пиша ниво 5 не че съм толкова добър а просто сега се уча от вас големите батковци :poklon: до сега работа на принципа проба грешка и мога да инсталирам windows сам така се уча :bn:

Редактирано от sandoo
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Всички сме експерти , просто ни е срам да го признаем . Ще засенчим Anonymous :haha: :haha: :haha:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Второ ниво за сега :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

3-то ниво, справям се сам с повечето неща. Компа си го обслужвам сам, хард,софт...

Има обаче още доста да се учи, за това 3-ка за сега :)

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

danit,

Ако някой като Стив Джобс е първо ниво , аз трябва да съм някъде към - 50 000 cry.gif

Между другото точно Стив Джобс си е признал че разбира доста малко от към софтуер и хардуер. Но това не му е пречело да бъде много голям политик на този пазар и да съумява да налага тенденции. Така че тук сигурно в голяма част от хората които посещават форума имат по-големи Софтуерни и хардуерни познания от него .

Аз се пиша 2-ро ниво. Сам си асемблирам машинките които ползвам, не ползвам почти никога чужда помощ за инсталация на операционни системи, а и не са една и две системите. С Windows се оправям, чета редовно хардуерни форуми и сайтове за опресняване на информацията в задклавиатурното устройство :yahoo: , и като всеки краставичар често ми се развалят краставиците от многото експерименти които си правя по машините. За сметка на това, ако някой иска да му конфигурирам машинката после рядко се е оплакъл от настройките, почти всички реват от прихванати вируси и бутане тук и там де не им е работата :D

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ниво на познания 3 :) ако мога да бъда полезен на някой е добре дошъл :) учете се може само да спечелите от това :):):)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Субективната самооценка е доста несериозно. За това има професионални тестове.

Както е поставен въпроса недвусмислено става дума за хардуерни познания и базов софтуер.

Голяма , част се виждат 2 ро ниво , доста е нескромно мисля но без оптимизъм сме за никъде.

Може би съм най възрастния във форума и мисля ,че съм минал през всички нива , включително и Гуру.:-)))

Сега съм ниво около 3. Нека всеки знае , че съдбата му като капацитет в тази област е под въпрос непрекъснато и в края на краищата е обречен. Удоволствието е в изминатия път и опита който ще получи като човек , не толкова като специалист

7

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

:yahoo: Здравейте,просто за да освежа темата се присламчвам към групата на тройкаджийте.Всъшност сглобяването и въвеждането в екслоатация на едно домашно РС би затруднило само бандата на три годишните. :ae: :ae:
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Второ ниво :) Играх на компютър за първи път на 3, на 4 можех да пиша, а сега съм на 10 и мога да преинсталирам Windows сам :) . В училище бях направил един клип 8 минути, със Sony Vegas Pro 11 и го гледаха 3 класа :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз слагам на 3-4... Не знам дали и това е реално(самооценката е колеблива работа), но все пак мога да се оправя и с windows-а и с linux-а и мина вече времето, в което виках някой за помощ, но програмни езици знам съвсем малко. Пък за компютрите научих от личен опит, че човек колкото повече научава, толкова повече разбира, че не знае.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз се оценявам с 2 :) Няма да се аргументирам.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Твърдо 3 (макар, че някой може да каже нещо друго).

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

2-ро ниво!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

справям се донякъде но започнах с правец 6 бита

разбирам и от хардуер и софтуер завърших техническия 2002 г.

и от тогава се оправям самичък

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Честно със ръка на сърцето съм за 3,5 защото започнах да се занимавам със компютър на метода проба-грешка,обаче със времето започнах да пипам тук-там и да се интересувам за това и онова и спрях да се допитвам до разни всезнайковци които ми даваха разни съвети как да си скапя по добре ОС-а и хардуера и от тогава си се развивам сам и със помощта на ВАС.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Средна хубост - затова избрах 3.

Айде - заслужаваме по една 3-ка ;)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване