Похвали се - оплачи се

1718 мнения в тази тема

Отговорено

Аз ще се оплача, че тъкмо направих списък с линкове на портабъл програмите във втория пост на темата и взеха, че хакнаха форума, преди малко пробвах линукс, бебето натисна някакви копчета и тази супер стабилна ОС заби, като Windows 95.

Не мога да се сетя с какво да се похваля, освен 큇 това, че сме Number One в БГТоп :thumbup:

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз искам да се оплача,че съм закъсал по математика и ще завърша 1вия срок сиг с 2ка дано през новата година да върви на всички.А да се похваляя най сетне стигнах до желания овърклок :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз искам да се оплача,че съм закъсал по математика и ще завърша 1вия срок сиг с 2ка дано през новата година да върви на всички.А да се похваляя най сетне стигнах до желания овърклок :)

За тая матемаитика и аз съм така :haha:

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Няма кво да са пофаля а и за кво да са оплаквам нит някой ша ми помогне нито ..............

Ами той,клока,ако моеше да ти опрай 2 щеше да е убаво,ама нема да мои и,ако не са фанеш сериозно да учиш,кво да ти кажа,както викам и,на мойчкия тя тая държава,има нужда и накой да копае канали,то ако всички сте учини,кой ще копае канли :bn:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Отивам на работа. В гадния склад.А складовата програма е с тема на класическия уиноус, толкоз не моо я гледам, ами..... :no:

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да се оплакваме ли? Ами хайде, като сме почнали...

Преди 3-4 дни(някъде около 30.12.09-черна дата,както се оказва :wall: ) в Inbox-а решиха да правят промени/подобрения(уж). Което доведе до затриването на всичките ми файлове там! Което-от своя страна-налагаше редактиране на всичките ми постове с линкове към Инбокс! И тъкмо оправих всичко-БАМ! Хакерска атака! И хайде всичко наново! :no: Аз съм упорит и ще си ги оправя нещата, ама...Лошо начало на годината...

А за хвалене- увеличиха ми пространството в 4shared.com на 10гб! И размера на качваните файлове-на 200мб. Че даже и скоростта на ъплоуд/даунлоуд са качили! Малка радост, но е радост :)

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

:wall: Са оплача не,че ша ми олекни ама на тъй :bn: Zащо темата ми Avira не лъсва на първа страница. :bn:

:ranting: е ма туй нещо,на нищо не прилича :f-harhar: не моа се накефя,че съм се оплакъл,и треа да ва фали човек туй,на ко прилича. :poklon: :poklon:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ще ми купуват лаптопче :haha: ама няма да е скоро сигурно Май месец :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Днес имам 5.75 на класната по математика.... :ah:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз на 11 януари заминавам за Варна,там зависи какъв резултат ще имам за работа,ако е отрицателен,заминавам пак в Барселона. :) След 11 ще влизам много рядко тук,за което много съжалявам. :(

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Предложение http://#' target="_blank">

бегай в Барса переспективите са по големи в момента са почнали да се по-оправят нещата там.

Тука :no: никога няма да се оправят :at: И до сега не си писал за жана,семейство не та знам кво дириш тука ?

Е да ама празниците минаха.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Нямам семейство,ни жена ни деца.Дълги години/допреди 3 години/ съвсем съзнателно си пропилявах живота с хазарт.Може би и затова ми е така разбита нервната система,на моменти ставам страшно вулгарен/за което ужасно много съжалявам после/.Ако кажа че започвам с нова страница моя живот от тая година,не знам как ще прозвуча.Целта на заминаването ми в варна,и работата там е свързана с набиране на средства за Е - категория,която ще ми осигори добър доход,като шофьор на по голяма машина в Испания.Та това е ... Пороците са лоша работа.Но искам да кажа на тези които ги имат,че никога не е късно да се откажат.Мен лично заминаването ми в Испания и премеждията ми там ми помогнаха да се отърся от този лош порок - Хазарта.Остана ми една разбита нервна система,която с течение на времето и напълно нормален живот/а не който водех/,мисля че ще се излекува.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

А аз мога само да се оплача,че съм се родил в тая държава и в това време.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да се похваля:От 28 човека само аз имам 6+ :P:dance: :dance: :dance:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

+1 :) с което и на 4-те класни имам 6-тици :yahoo:

за оплакване - свършиха и бирата и чипса и ся ме е мързел да ида до долу да се запася за довечера

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да се похваля:От 28 човека само аз имам 6+ :P:dance: :dance: :dance:

Тези неща май не трябваше да ги пишете

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

http://#' target="_blank">

Защо да не трябваше бе, мастъре? :blink:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Тези неща май не трябваше да ги пишете

http://#' target="_blank">

Имам предвид в класа не тук в форума :ag: :ag: :ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Няма с какво да се похваля но мога да се оплача.

Имам само проблеми които никога не свършват :wall:

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

мога да се похвалиа че НА ВРАХ НОВА ГОДИНА пробах MAC OS LEOPARD останах ного впечатлен . страшно стабилна система направо супер .успеиах да иа натовариа на махс и не даде никакав бак и то на хард 20г и свободни 3г и не зацикли никак направо СУПЕР мислиа да минавам на неиа

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup::yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За нова година си купих апартамент и то, хахаха, без кредит

а иначе кучката ми неще да хваща водихме я на един е*ач ама неще и това си е

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Няма с какво да се похваля но мога да се оплача.

Имам само проблеми които никога не свършват :wall:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да се похваля - днеска трябва да черпя :ag:

Да се оплача - днес съм първа смяна, пък нещо не ми се спи :kick: :kick:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Оплаквам се: жената вчера седна на компютъра и след 10 мин. половината програми не вървяха, в таск мениджъра името на компа и системата бяха с китайски йероглиф, торентите от Уторент изчезнаха... Абе си такавало онова.Бекъпите се оказаха "корумпирани" и не искаще да тръгне нито един от тях, в крайна сметка

5654Capture.PNG

Няма с кво да се похваля :bye2:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване