Превърнете вашият Windows 7 лаптоп във виртуален Wifi Hotspot чрез Connectify

76 мнения в тази тема

Отговорено

Определено ще ми е полезно :) благодаря за програмката

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Благодаря за чудесната програма!!!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

аз го разбирам, че мога да си пусна безжичен интернет без Рутер.. това ли е найстина ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да, но трябва да имаш лаптоп, или wireless адаптер с антенка, за да може с нея да лъчи (изпълнява ролята на безжичен рутер)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Немога да разбера тази програма с нея начи ще мога да хващам безвичен интернет (с лаптоп съм), но незнам как да работа на тази програма...help

Wifi Name какво трябва да напиша произволно име или име на някои интернет ??

password трябва ли да пиша някаква парола ??

Internet слагам да е Wireless Network Connection нали така

Не съм използвал никога такова нещо дори не съм чувал и затова питам да не направа некоя грешка :)

Благодаря на този които ми каже какво да направа ;)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

при мен пише, че е готово.. ама като тръгна да търся wireless-и излиза само тоя от рутера. Тоя дето съм го пуснал от програмката не излиза. С друг лаптоп ще го засече така ли да го разбирам или ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Програмата работи безупречно!

На Wi Fi Name се слага името с която връзката ще се разпознава от различните устройства.

На Passpharse се слага парола на връзката.

На Internet избираш начина на споделяне на връзката.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Немога да разбера тази програма с нея начи ще мога да хващам безвичен интернет (с лаптоп съм), но незнам как да работа на тази програма...help

Wifi Name какво трябва да напиша произволно име или име на някои интернет ??

password трябва ли да пиша някаква парола ??

Internet слагам да е Wireless Network Connection нали така

Не съм използвал никога такова нещо дори не съм чувал и затова питам да не направа некоя грешка :)

Благодаря на този които ми каже какво да направа ;)

Значи тази програма е много удобна ако си с лаптоп и нямаш рутер ,а си на лан интернет(кабелен) ,така си създаваш собствена wifi мрежа без да се налага да си купуваш рутер.Ако вече имаш(рутер) ,няма много голям смисъл от нея.Как се конфигурира-На Wifi Name пишеш името на мрежата ,която ще създадеш ,на password задаваш някаква парола и на Internet задаваш коя мрежа от тези които ползваш ще шерваш и натискаш бутончето share ,това е.Има на сайта линк към много хубаво клипче ,където всичко е обяснено много подробно.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Хора, с блутуут дали ще стане, че лаптопа ми е в далечното бъдеще, а безжичния адаптер за USB също

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

garfild76 Мерси много за доброто обяснение ;)

Когато пишете извън темата, използвайте Вмъкни: Off Topic!

Нарушена т.11 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА/MOD EDIT

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

това е гениално мерси много ;) сhttp://#' target="_blank">

първо дадох 60 кинта за рутер, след месец БTK пуснаха безплатни УИ-ФИ модеми и затрих рутера, а сега само с една програма :ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Интересува ме колко процента от скоростта която имам по кабел мога да предам с тая програмка - ние сме с пакет за 5 ИП-та-(LAN)с тая програма спокоино можем да минем с пакет и за 1 :)

и какъв е обхвата като предавател на стандартните wi-fi приемници в лаптопите - g/n wi-fi :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Интересува ме колко процента от скоростта която имам по кабел мога да предам с тая програмка - ние сме с пакет за 5 ИП-та-(LAN)с тая програма спокоино можем да минем с пакет и за 1 :)

и какъв е обхвата като предавател на стандартните wi-fi приемници в лаптопите - g/n wi-fi :)

На теория между 30 и 90 метра без препятствия.В реални условия (при вас) остава да опитате и да споделите .Скороста която можеш да предадеш мисля ,че зависи единствено от мрежовата ти карта.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

аз го разбирам, че мога да си пусна безжичен интернет без Рутер.. това ли е найстина ?

Аз пак нищо не схванах , значи аз съм с уи-фи устройство (не рутер а другото нз как се казва точно) , и крада така да се каже уи-фи от съседи , тази програма с тази цел ли е , тоест да играе нещо като драйвер за получаване на уи-фи или е за рутер ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Това е да си превърнеш лаптопа на рутер и да споделяш своя нет с когото или каквото си искаш .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

хора при мен защо става това: post-1066-1259312564_thumb.jpg не мога да въвеждам име,парола и т.н. с лаптоп toshiba satellite l300 съм :bn:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

това са мрежовите карти за които се знае че работят с програмата :

* Atheros AR5005G/AR5005GS (as in the TP-Link TL-WN651G)

* Atheros AR5006EX (mini-PCIe card with driver version 8.0.0.171)

* Atheros AR5007EG with 8.0.0.238 firmware

* Atheros AR5009 802.11a/g/n WiFi Adapter

* Atheros AR9285

* Broadcom 4310-series (in many Dell laptops)

* D-link AirPlus G DWL-G510 Wireless PCI Adapter (driver version 3.0.1.0)

* Intel 5100/5300 (with latest drivers from Intel's site, version 13.0.0.107, 64bit systems only)

* Ralink RT2870 (in many 802.11n USB dongles)

* Realtek RTL8187SE (with the drivers that came with Windows 7)

* Realtek RTL8192u with 1370(Beta)

* Belkin F5D7050UK

* Belkin Wireless G MIMO devices (as of version 3.1.2.0)

* Broadcom 4320-series (in many Dell laptops)

* D-Link AirPlus G DWL-G122

* Gigabyte GA-WPKG 802.11g

* Intel 5100/5300 on 32 bit systems

* Intel 3945/4965,2200BG (most Intel cards, unfortunately)

* Mac Book Builtin Broadcom devices

* Realtek RTL8187 (like in older 802.11bg USB dongles)

* Zydas ZD1211 (also in 802.11bg USB dongles)

(информацията е от сайта на програмата)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте. Инсталирах и си я насроих програмката без проблем. Перфектно решение за домашна мрежа но имам един малък проблем! Ползвам го за връзка на телефона с интернет(Nokia N95), интернета си върви без проблем но като тръгна да го ползвам за разговори през Skype(в моя случай през Nimbuzz) още при стартирането му ми изкарва, че интернета ми е ограничен и нямам възможност да провеждам разговори през него. Същото се случва и при опит да гледам видео през Skyfire (примерно Vbox) пак ми изкарва съобщение, че е ограничен! Иначе видеото си тръгва без проблем. Разгледах настройките на програмата (не са кой знае какви) но никъде не видях някаква опция за ограничаване и тем подобни. Нямам възможност да го пробвам с лаптоп или друг компютър и не знам дали и при нея ще има проблем с връзката. Ако някой се е зблъсквал с такъв проблем да помага.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

с това съм Realtek RTL8187B Wireless 802.11b/g 54Mbps USB 2.0 Network Adapter в листа за съвместимост има почти същото Realtek RTL8187SE (with the drivers that came with Windows 7) но не знам :bn: някакви идеи

п.с. хора май си открих проблема. понеже хващам нет с WIFI => няма как ем да хващам ем да изпращам едновременно :kick: познах ли :bn:

леле оказах се по тъп от колкото мисля :kick: трябваше да инсталирам драйвери за wlan-a :kick: и стана

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Изпробвал съм по този начин и работи (приемам и изпращам по wifi) ,вероятно не е това.Опитай да си смениш драйверите ,сложи най новите от сайта на realrek

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте , излезе нова версия на програмата 6877Capture.JPG

ConnectifyInstaller0.4.1.zip

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Имам малък проблем относно програмата. Като я стартирам в горния край (над wi-fi name) ми изписва No AP Mode Supported. Телефона ми намира мрежата, кънектва се, но като се опитам да вляза в някой саит ми изписва но гетауей риплей. С последната верссия на програмата съм. Какъв може да е проблема?

Картата ми е : Realtek RTL 8187B

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Явно тази втора бета не е много читава , защото не ми намира картата ,,а тя е от поддържаните устройства .Може да се върнеш към първата бета ,ако с нея са работили устройствата ти .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Работи перфектно. +1 за темата :) Имах малък проблем с това, че съм на БТК, а Iphone-а ми можеше само да използва приложения в интернет, а сега мога и страници да си отварям без проблем.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване