Неуспешно инсталиране на дравери за GTX1070

29 мнения в тази тема

Отговорено (Редактирано)

Не е странно, Microsoft често пускат ъпдейти, които обаче се държат различно на различните машини и често чупят някаква функционалност. А причината да е така, е че тези ъпдейти от много години вече не се тестват достатъчно, да не кажа изобщо. Именно затова при една работеща машина ъпдейтите се спират задължително. Компютърът няма да е по-уязвим на заплахи или атаки от това действие. Независимо какво се опитват да убеждават Microsoft. :)

п.п. Много често ъпдейтите минават тихо, без да се пита потребителя. За да се спрат напълно са необходими понякога доста усилия и няколко различни действия ;)

Редактирано от Иванов
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мисля, че е въпрос на настройки. При мен ъпдейтите се инсталират само след мое разрешение и желание.

В крайна сметка е добре, че човекът е установил и елиминирал проблема :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Честно казано, търсих много с гугъл и има много хора с такъв проблем, а решение никъде не видях. Иначе, че проблема е софтуерен, написах още в началото. След проба с друга ОС заредена от външен ССД проблема го няма. 

Ъпдейтите иначе не ми бяха спряни, но не ми минаваше през ум в началото, че може да е нещо от Уиндоуса точно, по-скоро си мислех за вирус. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ами то тази ОС се държи точно като вирус, нищо чудно няма ........ А направо е кошмар да работиш с нея на профи ниво. След всеки ъпдейт се чупи нещо и не можеш да спреш ъпдейтите, заради политиките за сигурност на фирмите, това е най-лошия ми кошмар. Дори Виста беше много по-добра от 10-та....

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване