windows 10 - не може да се търси в старт менюто

8 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте, проблема е следния, образа за windows 10 е свален от този сайт https://tb.rg-adguard.net/public.php ,при стартиране преди акаунта съм изключил всички опции за следене и локация който ми пита при първоначално пускане. Но проблема който се появява, е че ни може да се търси нито в експлорера и старт менюто. Пробвал съм всички решения който излизат при търсене в гугъл за съответния проблем, но решение няма който да работи в моят случай. Ако може да съдействате и Вие или имате решение ще съм благодарен.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Включи индексиране на файловете и го остави да ги сканира - в зависимост от обема им може да отнеме до няколко часа.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И при мен не искаше да търси ,но след това инсталирах и Everything 1.4.1.1005 и почна .

Requirements

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз пробвах двайсе тина релийза, отделих месеци и установих, че ако искаш търсачка трябва да ползваш Windows 7.

Отне ми ден и нещо да подкарам 7 на баси конфигурацията, но успях.

Сега, надеждата ми е в 11, иначе оставам на 7 

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пробвах това, но установих че не може да инсталира .net направо ще направв една чиста преисталация да видя как ще се държи. Благодаря за решенията на всички който написах те. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз пробвах двайсе тина релийза, отделих месеци и установих, че ако искаш търсачка трябва да ползваш Windows 7.

Отне ми ден и нещо да подкарам 7 на баси конфигурацията, но успях.

Сега, надеждата ми е в 11, иначе оставам на 7 

Търсачката на Win 11 по подразбиране е същата като при Win 10. Ако не се бърника тука е същия шит

o3t22s7.jpg

Редактирано от Ground Zero SPL
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Точно смятах да ровя опциите и като гледам има защо!
До колкото разбирам от поста на Зеро, то има опции, които по подразбиране са изключени/ променени. 
Точно затова и аз не съм успял да намеря файлът, който ми трябваше в системната папка и се наложи да навигирам ръчно... 
Тези миркометки... Винаги намират с какво да изненадат човек! 

Редактирано от Mike_Toreno
3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте проблема, според мен е, след инсталация на windows отначало те пита за локация следене и т.н. аз бях ги спрял предния път сега повторих същото нещо с инсталация на windows 10 наново със същия image и се съгласих със всичко, което ме пита и търсачката си работи нормално.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване