Проблем с езиковата лента

6 мнения в тази тема

Публикувано (Редактирано)

Здравейте! След инсталация на офис пакета 2019, клавиатурите в езиковата лента ми се дублираха. Два пъти US и два пъти BG. Не е болка за умиране, но е дразнещо. Рових се из настройките - там си отчита само две клавиатури. Ще съм ви благодарен за идеи по въпроса! Не говоря за различна клавиатурна подредба (например фонетична и БДС), а за съвсем еднаква.

Редактирано от unangel
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

На мен това ми го правеше последно като вписвах Windows към акаунта в Microsoft. Та сега вече си карам на локален акаунт (вписвам само приложенията) и такъв проблем нямам вече. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Премахни дублираните клавиатурни подредби и ги добави отново, за да видиш дали пак ще се дублират.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря, че реагирахте! Вчера просто деинсталирах офис пакета и го инсталирах отново. Край с дублирането. Което е добре, но така и не разбрах откъде дойде проблема. Иначе, Мартин, как да премахна US подредба, като ми е основна за системата. Ground Zero, твоят съвет не го изпробвах - телефона и лаптопа ми са свързани в този акаунт. Отнаво благодаря и сега вече знам къде мога да потърся съвет за лаици като мен.

P.S. Направих го след новия ъпдейт на 11, ако има значение.

Редактирано от unangel
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Само за инфо, можеш да премахнеш основната подредба, като избереш друга за основна. В случая, US  е основна, добавяш руска и махаш US

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Йордан, просто и елегантно, ама кой да се сети :) Весели празници!

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване