Оптимизация и блокиране на реклами във Facebook

5 мнения в тази тема

Отговорено (Редактирано)

Вграденият браузър на Facebook беше много практичен и удобен, ама в момента като отвориш линк, има 90% реклами и 10 процента това, което си искал да прочетеш. Така че му казваме чао.

1. Инсталирате си външен браузър за андроид с вграден рекламен блокер. В момента поне според мен това се поддържа само от Brave и Opera. Аз ползвам Brave

2. Цъкате горе вдясно на трите чертички и отваряте Настройки и поверителност

nvtdtFD.jpg

3. Избирате Мултимедия и контакти

AbqgDCd.jpg

4. Избирате връзките да се отварят външно:

tFEmXXM.jpg

Редактирано от Иванов
6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Иванов, аз ползвам Blokada на андроид, има си блокиращи списъци, както и изключения. Т.е. ти определяш кои приложения да ти блокира и кои не. Пробвай го, по този начин няма да ти се налага да правиш тия гимнастики. Само внимавай с филтрите, колкото повече са включени, толкова повече батерия харчи.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Знам за Blokada, нещо не ми е удобна. Не искам да ми е постоянно активна, а нещо последните версии не се показват в бързото меню и не мога да го включвам и изключвам с един клик. Преди се показваше там и беше много удобно.

Редактирано от Иванов
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Има го в бързото меню, горе вдясно бутн редактирай, листни надолу на последния ред е, можеш да го преместиш където ти е удобно. Наскоро добавиха филтъра Dan’s Hosts, в него доп. можеш да активираш блокер за фб. 

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване