Урок: Как да изключим или включим Header Ad Banner в новия контрол панел на Windows 10

3 мнения в тази тема

Публикувано (Редактирано)

pQ0nGGG.jpg

За да направим тази процедура, са ни нужни няколко лесни стъпки.

1.  Теглите архива "ViVeTool-v0.2.1", който съм го прикачил във форума към тези тема.

2. Разархивирайте архива и отворете папката (файла не се стартира, а просто само папката отворете) и по посочения начин на снимката отворете "като администратор" Windows PowerShell чрез файловия експлорър на папката.

(Само по посочения начин от снимката в самата папка от разархивирания архив отворете PowerShell, а не да го отваряйте от друго място, защото няма да свърши работа!)

sgXKHc6.jpg

3. Въвеждате желаната команда така както я виждате:

За изключване:       .\vivetool.exe addconfig 18299130 1

За включване:         .\vivetool.exe addconfig 18299130 2

4sQnWY4.jpg

4. Ентер и рестартирайте на компютъра, за да могат промените да влязат в сила.

ViVeTool-v0.2.1.rar

Редактирано от Ground Zero SPL
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Страхотно, благодаря за труда! Не мислех, че е толкова сложно! Обаче.....има проблем при мен. "Програмката" не се отваря. При двустранно щракане с мишката, нищо не се случва, а като дам десен бутон и "Изпълни като администратор", след стандартният въпрос дали да разреша процеса, за част от секундата се отваря някакъв прозорец, затваря се и до тук. Идеи?

Edit: Като разгледах по-внимателно картинките, разбрах! Първоначално реших, че това е прозореца на програмката (с тоя черен фон), но после видях, че всъщност е "Файловият Мениджър". Вече мога да отворя "Windows PowerShell"-а по описаният начин, но тогава за какво ми беше "програмката"? Или тя добавя необходимото меню.....

Edit 2: Направих си експеримент с лаптопа на жена ми. Активирах "
Header Ad Banner" без да използвам архива "ViVeTool-v0.2.1.rar" - само с командата в "Windows PowerShell"-а. Така и не разбрах за какво служи този архив. Но това е без значение. Важен е крайният резултат.

Редактирано от mario1961
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

То програмата не се отваря. Първоначално при мен пробвах само с командата без архива , но не ми се получиха нещата. Урока и архива го видях в чужд форум, просто го написах с мои думи и снимки. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване