Windows 10 - Въпроси, проблеми и решения (обща тема)

84 мнения в тази тема

Отговорено

Аз залагам на прецакана камера. Ако е в гаранция, обади се в сервиза/търговеца, ако не е купи си една уеб камера и дерзай

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Прецакана камера, ама прочетох за още няколко десетки потребители със същият проблем на същият модел лаптоп.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Нали? Много странно. Да бях единичен случай, даже нямаше да пиша във форума.  Кофтито е, че повечето лаптопи идват без операционна система и чак в последствие разбираш, ако нещо не работи. Ей го на - компютър на 1 седмица... 

Благодаря ви за отделеното време! :)

Редактирано от Петър Валенков
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте имам един на пръв поглед въпрос. В w7 имаше една комбинация от бутони за споделяне и управление на екраните. Тоест с win+r или t май беше ти излиза прозорце от което можеш да избираш дали да ползваш дисплея на лаптопа дали да използваш телевизора за външен  монитор или да ги дублираш да ползваш и двата. Та въпроса ми е за w10 има ли такава опция и как става.

Аз съм с 7 и 10 почти не съм ползвал още повече пък на лаптоп с такива цели. Идеята е че един приятел си купи лаптоп с 10 и ме попита за тази опция. Ама не знам какво да му кажа..

Благодаря ви предварително за отделеното време.

Хубав и позитивен ден на всички. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте имам един на пръв поглед въпрос. В w7 имаше една комбинация от бутони за споделяне и управление на екраните. Тоест с win+r или t май беше ти излиза прозорце от което можеш да избираш дали да ползваш дисплея на лаптопа дали да използваш телевизора за външен  монитор или да ги дублираш да ползваш и двата. Та въпроса ми е за w10 има ли такава опция и как става.

Аз съм с 7 и 10 почти не съм ползвал още повече пък на лаптоп с такива цели. Идеята е че един приятел си купи лаптоп с 10 и ме попита за тази опция. Ама не знам какво да му кажа..

Благодаря ви предварително за отделеното време.

Хубав и позитивен ден на всички. 

win+p

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Действа ли при 10ката?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да, работи win+p. Излиза ти това меню

FZFuQjvgEk95dh576U4kS5.png

Същото меню може да го извикаш и като цъкнеш тука

mmaD8ZqxCJoCn7nnm2VwrN-970-80.png

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Това не беше ли за безжичен дисплей?

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Това не беше ли за безжичен дисплей?

Да, прав си, объркал съм го. Трябва да цъкнеш на Project, не на Connect от бързите бутони за настройки.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване