Windows 10 - Въпроси, проблеми и решения (обща тема)

84 мнения в тази тема

Отговорено

Абе, да не би епъл да са купили Майкрософт тайно? 

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Tия идиоти май отделят повече време как да вгорчат живота на потребителите отколкото да оправят бъгове.

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

С NTLite се го махна и пак се го махна! :D Доколкото разбирам това е за Home версията....  Мразя да има антивирусна на компютъра ми на какъвто и да е производител!

Редактирано от Ground Zero SPL
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

А какво пречи да се въведе ключа ръчно и да се спре дефендера?

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не знам кога M$ ще разберат, че колкото повече се опитваш да наложиш нещо насила на някой, толкова той по–силно ще се съпротивлява на това!? Те не  са най–големите умници на света, винаги ще има някой, който да е по–добър от тях.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Едва 1% от потребителите се замислят над тези неща и търсят начини да ги преодолеят. Останалите ползват каквото им се даде, във вида в който им се дава.

И са щастливи така. 

Тенденцията е към отнемане възможностите на потребителите да променят каквото и да било на системно ниво. 

Пример. 

Някога Xiaomi Mi 2 се руутваше с поставянето на една чавка в системно приложение. Сега телефоните на компанията са със заключен буутлоъдър, чието отключване не е забранено, но се чака доста за код и се контролира от компанията производител. 

Това ако не е разлика, здраве му кажи 

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И аз съм на това мнение. 
Върви се към модел, в който не потребителя, а компаниите ще контролират устройствата.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Блажени са невежите и туй то, не знам ни кой съм ни какво съм, но знам невежеството е блаженство и твърдо вярвам в него аз. И тъй живея си безгрижно аз ден след ден, година след година, и остарявам и умирам, умирам прост, ограничен.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

При мен в Win10 pro  го има начина на сканиране.

_____________Win10.jpg

Редактирано от stenly1307
3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Екранна снимка (10).png

Windows 10 Pro  Build 19041.508 Updated September 2020

Редактирано от thebullet
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Просто въпрос.

Когато натисна създай нова папка, папката се създава, обаче в нея се създава още една папка с име evtdt-sft  и не ми дава нито да я отворя, нито да я истрия щото съм нямал права. Някакви идеи???

Туй чудо при W10

И къде е тая папка?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Виж, тоя вин го бях свалял от сайта на M$ не знам кво му беше, беше си пълна скръб. Просто някакъв таралясник, вече го махнах.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ти май нещо не можеш да се разбереш с тая 10-ка... :( 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Какво е файловото разширение? 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз на десятката и свикнах горе-долу, ма тя немой свикне с мен.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Абе какво значение има файловото разширение? Човека ползва Edge, лек поглед на публикувания файл показва, че това е лог за рекламна информация, вероятно от посетени сайтове. Защо изобщо има нужда да коментираме подобна тема, която е просто за проблем на човек, ползващ EDGE, въпреки, че има 100 по-добри браузъри. Оставям малко време и ще заключа темата, защото си има теми - вече цели 2, касаещи Windows 10 и да се пуска отделна, специална тема за подобна простотия е под всякаква критика!

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Абе какво значение има файловото разширение? Човека ползва Edge, лек поглед на публикувания файл показва, че това е лог за рекламна информация, вероятно от посетени сайтове. Защо изобщо има нужда да коментираме подобна тема, която е просто за проблем на човек, ползващ EDGE, въпреки, че има 100 по-добри браузъри. Оставям малко време и ще заключа темата, защото си има теми - вече цели 2, касаещи Windows 10 и да се пуска отделна, специална тема за подобна простотия е под всякаква критика!

Дори елементарни познания веднага ще посочат, че това няма нищо общо с Уиндоус 10 , повтаря се старата максима в този форум- ПИШЕШ-ГРЕШИШ. После ще се чудиш защо има свръх-нови и пр. Оставям на колегите да преценят кое е простотията.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Е как да няма, като ти си го написал, че е точно под тази операционна система и използване на Edge.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ползвам 10ка про и Edge,такова чудо при мене нямя.  Разрешил съм виждането на скрити файлове и имам пълни админски права върху OS.

Редактирано от hpandonov
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Нда, не бях загледал съдържанието на файла. Много прилича на някакъв лог или нещо подобно. @Иванов е прав.

Разрешено ли е виждането на скрити файлове? 

Ползвам 10ка про и Edge,такова чудо при мене нямя.

Възможно е да разглеждате различни неща по различен, макар и на пръв поглед подобен начин 

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Въпросът е разрешен. Повторих всичките си действия в интернет, но през интернет експлорър-файлът не се появи. Тъкмо се чудех дали да преинсталирам Edge , ми хрумна нещо друго. Понеже появата на файла в папка "Сваляне" е сигурен признак, че той  идва от браузера, взех, та му направих да пита преди да сваля каквото и да е. И при определен сайт (Пик.бг) цъфна да сваля файла с име "f" , разрешение за което не получи. Писах на сайта за обяснения, дано да отговорят. А на бай червен Иванов ще кажа-брррррр (от страх пред ужасната заплаха).  И да има да взима за майкрософтския браузер-много е добър!

https://i.imgur.com/bWAw4Xk.jpgbWAw4Xk.jpg

Пиша това, ако на някой му се случи, да не се чуди.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Причината за проблемите ти е точно, че ползваш Edge. Той няма адекватна защита срещу рекламни и spyware агенти и именно затова сваля всичко, което даден сайт се опитва да зареди. Успех и късмет :ag:

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, имам проблем с намирането на драйвер за баркод скенер под 10. Разпознава устройството, но има удивителна в дивайс мениджъра. Опитах със снапи драйвер, но не намира драйвер в пакетите.  Това е устройството. Ще съм благодарен за всякаква помощ.Nw81BkP.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Дават го плъг енд плей. 

Пробвай с ъпдейт драйвър и му дай Уиндоус да си го намери. 

Ако не:

Деинсталирай деавъра и рестартирай компа

Ако не:

Пиши на спорта им 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Всичко това направих, в момента свалям драйверпак за всеки случай и ако не стане, утре на съпорта. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване