Какво правя по време на извънредното положение

15 мнения в тази тема

Публикувано (Редактирано)

В тежки времена на социална изолация нека споделим кой какви начини е измислил за прекарване на свободното си време,как преминава КПП-тата,когато трябва да излезе извън града.

Започвам:

1.Понеже живея в село,семеен познат-фирмаджия ни издаде служебни бележки,даде ни и декларации,попълних ги прилежно и ги размножих.Любезни на КПП-то,с жената преминаваме без проблем тъй като "сме по работа".Така си пътуваме до града и си действаме по задачите.(никой полицай няма да се засили да проверява трудов договор имам ли,ходя ли на работа въобще на работа и къде в действителност движа из града).

2.В по-голямата част от деня дремя пред телевизора.Андроид е,има си Ютюб,гледам си филми-игрални и научнопопулярни.

3.Играя на компа.Геймър съм си открай време,не само заради извънредното положение и вися на компа да играя(когато не лежа пред телевизора).Линк към стийм профила ми,всеки може да зяпа играта ми ако скучае,уеб линк - NoSignal,чрез стийм приложението - NoSignal(а може и един мултиплейър мач да врътнем).

4.Работата из дома не е спирала.

Това е,общо взето.

Вие сте!

В последно време се завърнах към Prototype.Старичка,но 100% актуална за пандемията в момента. :ag:

Редактирано от Чопаков
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

1. Аз също живея в село. Не ми се е налагало все още да отивам до града, че да минавам през кпп-та.

2. По принцип на компютъра. Почнах да гледам отначало "Свръхестествено" с двамата братя :D или някой друг филм.  Играя най-вече "Train Sim World 2020" и отвреме навреме някоя друга игра. Също така един път на ден или през ден се разхождам сам из улиците в селото.

3. Принципно работя строителство, но това извънредно положение не позволява в моя случай... 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Работя, а в почивните дни се спуквам от игра на компютъра. То това не се е променяло от 10-12 години:ag: От форума разбрах, че има карантина:P

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз също работя, макар да е само в определени дни от седмицата. През останалото време цъкам на компа и се мъча да превъртя Red Dead Redemption 2 .  Всеки ден след обяд задължително съм в работата и тренирам във фитнеса /естествено почти всеки път сам/.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз си бачкам два на два и през почивките си пия ракията и гледам сериали.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Играя на WOT, FH4, NFS Heat, даже започнах и Fortnite да играя с детето във взвод :D по нейно настояване.  Като ми писне това, сядам/лягам да гледам филм или сериал - сега съм на 3ти сезон на Shades of blue. Работя много малко, ако ми се обади някой спешно - има време и за работа, тя нама да се свърши. Телевизия не гледам, че ми идва малко в повече, едно и също до без край. Гледам 7/8, има интересни неща. Оправих почти всичко, което имах из цялата къща :D оглеждам се също и за нова платформа. 

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ако не съм на работа следя форума и чета книги - сега ми е останало време да наваксам с някои заглавия.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Чета, лежа (щот докторите казаха така), не пия, ям мазни храни, не ям въглехидрати... Не обичам да излизам... Кисна тук и слушам жената как плюе по мерките, по мен, по децата, по затворените молове... 

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз съм си в Пловдив, през повечето време си стоя в къщи, ходя на работа извън града, минавам през КПП-тата със служебна карта, колегите даже не ме питат къде отивам :D .

На компа сядам вече много рядко, и то само по работа, но сега имам много време заради карантината и посещавам вече форума редовно, чудя се дали мога да направя нещо, ама още нямам идея :D

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ами направи интелигентна 10-ка за да те споменават съфорумците с благи думи.:cheers:

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Работя, както обикновено. Само че от вкъщи. Липсват ми колективните закачки и подмятания с колежките, основно на сексуална основа, тип sexual harassment. С тъща и жена някак си не се получава...

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз съм си в Пловдив, през повечето време си стоя в къщи, ходя на работа извън града, минавам през КПП-тата със служебна карта, колегите даже не ме питат къде отивам :D .

На компа сядам вече много рядко, и то само по работа, но сега имам много време заради карантината и посещавам вече форума редовно, чудя се дали мога да направя нещо, ама още нямам идея :D

Да земеш да направиш един Windows 10 да работи, като 7.

Одеее забравих да се похваля, ходих много по доктори, болници и все хубави неща. Чакам коронавирус 

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами направи интелигентна 10-ка за да те споменават съфорумците с благи думи.:cheers:

аз десятка с автоматична активация имам, ама други оптимизации не съм се опитвал да и правя защото не ги понася и се сбозва :(

пп. Ще напиша тема "как да си направим windows 10 Pro с автоматична активация" , това е просто фасулска работа :D 

Редактирано от Насско
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Данчо, ти сериозно ли ? Занемарил си ракията и мезето, или си хванал някоя болежка ? Още като показа среден пръст на докторите и предположих, че нещо със здравето не е добре. Дръж се на положение, копривата излезе и ще ставаме метъли.

Един виц от мене:- Ена паница с боб и дванаесе филии леб!

- Кво пра'иш, бе човек?

- Е к'во, иам пари, угаждам си...

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Готов е урока за автоматичната активация на Windows 10, Урока е доста кратък понеже това е както казах фасулска работа :D Ето и урока

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване