Коронавирусът-новата заплаха за човечеството

246 мнения в тази тема

Отговорено

Откак маам по глава чесън всяка сутрин, не съм видял ни грип, ни секс. 

За да не е спам:

Рекорд на заразените и това денонощие. Гледайте телевизия непрекъснато, да не се успокоите случайно 

7

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Има един сайт на НТВ там от... Сигурно повече от година заглавията са само такива:

Над 4000 нови случая и рекорден брой починали с COVID-19 за ден

На другия ден – Заболелите в България намалели с 2500 души.

Рекорден скок на ковид-19 в България, много починали
Болен от COVID-19 издъхна в линейка, имало ли е забавяне
Проверяват две болници заради смъртта на млади жени с COVID-19
Любо Пенев и шестима играчи на Царско село са заразени с COVID-19
Бум на COVID-19 в Левски
Най-сигурният симптом, че имате COVID-19

И туй нещо цяла година, че и отгоре. Чудя се дали по телевизията са показали поне някой болен от тоя ту го има, ту го нема вирус.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И туй нещо цяла година, че и отгоре. Чудя се дали по телевизията са показали поне някой болен от тоя ту го има, ту го нема вирус.

Има го, има го- и се моли на твоя господ (ГРУ) да не почука и на твоята врата-тогава ще ти стане ясно!

https://i.imgur.com/Xrxpsfj.jpg

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Еххх, много ги обичам тези "заплахи" като от коментара над моя. Особено в случая, когато майка ми е медицинско лице в една от големите болници в София. 

- Натоварване в болниците  има - факт.  Вирус някакъв също има, но за да гушнеш букета - ти първо трябва да имаш няколко придружаващи тежки заболявания, като в същото време в по-голямата си част това се случвало и от по-обикновен сезонен грип. Така, че тука ЯКО, АМА ЯКО се прави политика и се действа върху психиката на хората. 

- Така, че с това ако се кара години наред..... има един израз: Трябва ли да спрем да живеем, за да не умрем ? 

8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@ B3M2W0

На моята врата почука още миналата година Януари (наистина бях доста зле, в един момент реших, че си отивам), когато още нямаше това гръмовно име. Както казах веднъж съм с ниски левкоцити (ако ме разбираш), маска нося само в магазини, аптеки и т. н.

На ясно съм някои неща, познавам човек, който е но ТИ с микробиологията и генетиката за да знам, че това е фейк нещо си, обикновен грип нищо повече само дето името му е грамаданско. Ако всяка година обявяваха заразените и починалите от грип щеше да ти стане ясно, че това сега е една голяма ПУНТА МАРА. Както каза Ground Zero SPL  трябва да имаш няколко придружаващи тежки заболявания за да гушнеш букета, да ритнеш камбаната, да гушнеш босилека и т.н.

И какви са условията на ПАНДЕМИЯ пак според снимката. Пандемия е Чумата в средните векове заличила повече от 2%  от населението на земята, пандемия е Марсилската треска, която е заличила повече от половината хора на земята. Каква пандемия е този грип?????

И какво са 4000 заразени (според снимката) в нормални години болните от грип са в пъти повече от това само, че никой не ти го натяква и те плаши всекидневно. Следващата стъпка е нашествие от извънземни.

Ако ще се мре то тогава Ритни камбаната с финес.

Епигенетичен маркер разберете повече за това.

Коронавирусите притежават геном, който е изграден от една молекула РНК, а не от ДНК, както е при клетките. За тези геноми е характерна висока скорост на мутиране.  Преминаването на междувидовата бариера от вируса се дължи именно на полезни за вируса мутации. Те му дават  възможност да атакува нови видове, включително и човека и да се размножава. Когато даден вирус проникне в популациите на нов гостоприемник предизвиква по-остри инфекции, в сравнение с тези в природния гостоприемник.
Ето защо е маркера

Редактирано от Неделев
6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Еххх, много ги обичам тези "заплахи" като от коментара над моя. Особено в случая, когато майка ми е медицинско лице в една от големите болници в София. 

- Натоварване в болниците  има - факт.  Вирус някакъв също има, но за да гушнеш букета - ти първо трябва да имаш няколко придружаващи тежки заболявания, като в същото време в по-голямата си част това се случвало и от по-обикновен сезонен грип. Така, че тука ЯКО, АМА ЯКО се прави политика и се действа върху психиката на хората. 

- Така, че с това ако се кара години наред..... има един израз: Трябва ли да спрем да живеем, за да не умрем ? 

Да, ма по телевизията казаха, че е страшно.

"VSI4KI 6A OMREM!!!"

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Има го, има го- и се моли на твоя господ (ГРУ) да не почука и на твоята врата-тогава ще ти стане ясно!

https://i.imgur.com/Xrxpsfj.jpg

Никой не е казал ,че няма вирус ,но няма нищо общо с това,за което се представя.Това само не са го разбрали тези ,дето  гледат от тези хубавите телевизии.Нито лекарите са ни лекари-търгаши и лъжци !  Доказано ! Масово ! ,нито теста е тест ,нито медиите са обективни.За политиците ни да казвам ли какво мисля.

1.mp4

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Това ми напомня някога, когато бях на работа в Алжир и на обекта пламна епидемия от ентероколит. Втриса те страхотно, вдигаш 40градуса, разстройство ( както вървиш, се посираш), и това при ужасна жега вън. Понеже имахме много зор в работата, докторът (казваше се Вакарелски и беше хирург) не даваше да стоим в къщи, а ние (повечето се разболяха), обезводнени и без сили, не можехме да станем от леглото. Тогава и докторът се разболя и на другия ден се развика-защо не казвате колко е тежко това? Веднага прати да купят лекарства, още ги помня-интетрикс и мексаформ. Та и тези, дето им се вижда майтап и пропаганда, да ви пази Господ! Сигурно и в Германия, Франция и Сащ и къде ли не си правят майтап с коронавируса. Кажете го това на стотици хилядите ,умряли без време...

XldfzHo.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

42-годишният бивш спортист от дупнишкото село Самораново Красимир Балтов...

И как ги дават все едни такива "Световно неизвестни", учени, спортисти, лекари, атлети и всекви там заразно болни бе??

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Тоо па, вчера Константин каза по нова, че е страшно и не трябва да се подценява опасността. 

VSI4KI WA OMREM 

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Тоо па, вчера Константин каза по нова, че е страшно и не трябва да се подценява опасността. 

VSI4KI WA OMREM 

Чуди се как да влезе в новините.Скоро не беше избухвал.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Дака умирането не е сташно, ритането е кофти. Ма требе само да му се свикнье веднъж.

Редактирано от Неделев
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да ви се похваля, че аз пенсионера на 65 години, след около 10 дневно сражение, спечелих битката със смъртоносния корона вирус. Без болнично, само на домашно лечение и накрая въпреки усилията на НОЩ и медиите,  оздравях. Вечерният ми ПСР тест  беше: Пръжки, Салатка, Ракийка/ греена/.  
Душевно обаче не се чувствам комфортно, защото този грипен вирус отключи такива низки човешки страсти, като алчност, лакомия, жажда за властване с ограничаване на изконни човешки права и всяване на страх у хората, под благовидния предтекст за здравето на народа.
Според мен, т.н. пандемия засегна душевния мир на човека и тепърва ще берем горчивите плодове на тази световна манипулация. 

Още началото на лятото го казах-с коронавируса ни подготвят за нещо много по-голямо.Законите и правата на човека ще бъдат пренаписани.Тенденция е да лансират опасности за тази болест.Дума не се обелва за ваксина,лекарство.

Редактирано от Чопаков
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Някъде четох, че руснаците ще започват масова ваксинация с тяхната ваксина. Имали поръчки от нам колко държави. ЕС подлогите на САЩ ще чакат американците да "Измислят" или пуснат ваксина, за да се налеят едни милиарди в изстрадалата икономика на негролюбивите, педало лизателни боклуци

9

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Изкарах близо два месеца карантина в Кипър ,като се излизаше с sms ,пускаш sms и чакаш одобрение и този sms беше валиден за два час  и един път на ден .В момента и там, както навсякъде картината е една и съща,раздуване и зомбиране .Искам да кажа ,че лично аз отдавна  съм разбрал за какво иде реч и съм си направил изводите .Изгледайте това видео,отделете един час от времето си .Гарантирам ,че няма да съжалявате и дано някой хора най после разберат и те за какво иде реч.

Клик.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

FacebookТЕ (ли) го СЪЗДАДОХА!?

YoutubeТЕ (ли) го СЪЗДАДОХА!?

Редактирано от dido01980
5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Из тъмната мрежа се ширише един клип, в който се показва как е сложен маркер на тоя вирус.

Е що му е маркер... Сами разберете.

ПП.

Чудя ся  сега след като аз съм с.... как да го кажа... занижен имунитет... имам ниски левкоцити... с 2 думи имунната ми с-ма нещо не е в ред. Как така Аджеба АЗ, КОЙТО до сега не нося ни маска ни нищо не се разболявам от скапаният шибан грип, а пък в България има повече 20 000 заболели.

И с всеки ден се увеличават... и още... и още... и още?

Редактирано от Неделев
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване