Проблем с Viber

11 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте, имам проблем с Вайбър.Актуализира се до последната версия и не тръгна повече.Пробвах с по стара версия, след като се инсталира не тръгва, като проверя каква е версията ми дава че е последната 10.1.0.44. , а аз тегля по стара!!!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Туй вайбър за компютър или телефон ? Пробвай да го деинсталираш напълно и след това ръчно да инсталираш последната версия!?

Редактирано от Ground Zero SPL
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Деинсталирам го, инсталирам но не тръгва, за компютър , до преди да се актуализира нямах проблеми, тегля по стара версия тръгва но пише че има актуализация,като изключа лаптопа  (Windows 10) вечерта на другия ден като го включа се актуализира сам, и старата версия е в кошчето (след актуализацията) и вече съм с последната 10.1.0.44. Пробвах и това, изтрих старата версия инсталирам  последната, но не тръгва.

Редактирано от valkat80
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Странно.... При мен последната версия на Вайбър си работи нормално на последната версия на Windows 10.

Търсих набързо в google да видя дали има някакъв ръчен трик за спиране на авт. актуализиране на Вайбър, но не намерих.... 

Можеш да пробваш да дейнсталираш Вайбър с програма като Revo Uninstaller Pro, за да премахне регистрите и остатъчните файлове и да пробваш и така. Ако не стане - не знам.

Някаква грешка дава ли или просто не стартира новата версия въобще ?

aZfUFVN.jpg

Редактирано от Ground Zero SPL
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Може антивирусната да трие или блокира нещо в клетката и за това  да прави проблем.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Изобщо не стартира, ще пробвам с тази програма.

Редактирано от valkat80
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Линкове в описанието на клипа

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не тръгва и не тръгва, излиза пряк път но като кликна на него изобщо не го отразява

Странно.... При мен последната версия на Вайбър си работи нормално на последната версия на Windows 10.

Търсих набързо в google да видя дали има някакъв ръчен трик за спиране на авт. актуализиране на Вайбър, но не намерих.... 

Можеш да пробваш да дейнсталираш Вайбър с програма като Revo Uninstaller Pro, за да премахне регистрите и остатъчните файлове и да пробваш и така. Ако не стане - не знам.

Някаква грешка дава ли или просто не стартира новата версия въобще ?

aZfUFVN.jpg

Изобщо не я стартира, излиза ми пряк път и като кликна  на него не става нищо

Редактирано от valkat80
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Я направи втори нов потребителски акаунт на Windows и пробвай от него. Да не би да се е бъгнало нещо, понеже при мен работи.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И при мен работи без проблеми

Проба.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване